zaprojektuj sofę online
Redakcja polecaTech

Przyjemność meblowania – zaprojektuj sofę online.

215czytany

Wybór wymiarów i umiejscowienia sofy… Znalezienie narożnika, który zmieści się w miejscu, w którym chcemy, by stał… Obejrzenie dużego zestawu modułowego w realnej przestrzeni naszego salonu. Wszystko to bez konieczności opuszczania domu.

Dzięki nowoczesnym konfiguratorom i aplikacjom, wykorzystującym m.in. technologię rozszerzonej rzeczywistości to wreszcie możliwe!

Zaprojektuj sofę online

Fabryka Mebli Gala Collezione, właściciel marek Gala Collezione i Sweet Sit, od dawna umiejętnie wykorzystuje nowoczesne technologie. Mowa tu nie tylko o możliwości wyboru narożnika czy zestawu modułowego z rozkładanym elektrycznie oparciem i podnóżkiem, sterowanym wysuwaniem siedziska, czy barem ze schowkiem.

Na sukces polskiego producenta niewątpliwy wpływ ma również sposób prezentacji oferty. Dostępne na stronie www.GalaMeble.com nowatorskie konfiguratory mają zaoszczędzić nasz czas i ułatwić dobór mebla do konkretnego wnętrza.

Perfekcyjnie dopasowane do potrzeb

Planery , takie jak wirtualny kreator 2D, są naprawdę warte uwagi i banalnie proste w obsłudze! Z jego pomocą można samodzielnie zaprojektować mebel z wybranego systemu modułowego i sprawdzić jego wymiary względem pomieszczenia, w którym ma stanąć.

Na każdym etapie kreator udziela nam przejrzystych podpowiedzi, które jeszcze bardziej ułatwiają obsługę programu. Na początku zostajemy poproszeni o zbudowanie pomieszczenia i jego kształtu.

W drugim etapie dodajemy elementy konstrukcyjne (okna, drzwi, ścianki działowe i wszelkie przeszkody mogące kolidować z rozmiarem wybranego mebla). W ostatnim kroku wybieramy interesujący nas system modułowy i przeciągając dostępne bryły, w prosty sposób układamy interesujący nas układ – mniejszą sofę, narożnik w tradycyjnym kształcie litery L lub duży narożnik w kształcie litery U.

Gotową konfigurację pobieramy lub drukujemy, by następnie zgłosić się z nią do najbliższego salonu sprzedaży i skonsultować nasz wybór ze specjalistą. Przy okazji warto dodać, że konfigurowanie wymarzonego mebla w taki sposób, to po prostu frajda i świetna zabawa.

Rozszerzona rzeczywistość

Równie wciągająca jest darmowa aplikacja View at Home, przygotowana zarówno na komputery, telefony, jak i tablety z systemem Android i iOS. Dzięki temu pomysłowemu narzędziu upewnimy się przed decyzją zakupową, jak będzie wyglądał wybrany model w naszym domu, czy będzie pasował do aranżacji wnętrza i gdzie najlepiej go postawić.

Wszystko to bez zbędnego przestawiania mebla po zakupie i „jeżdżenia” nim po całym salonie w poszukiwaniu idealnej lokacji. Nawigowanie aplikacją jest dziecinnie proste. Wystarczy ściągnąć darmową aplikację View at Home ze sklepu AppStore lub Google Play i otworzyć ją w telefonie.

Po zeskanowaniu kodu, który znajduje się na markerze, naciskamy ikonę „Zobacz u siebie”, kładziemy wydrukowany marker na podłodze i kierując kamerę telefonu na marker oglądamy wybrane meble Gala Collezione we własnym domu.

Aplikacja pozwala obejrzeć trójwymiarowy obraz mebla w rzeczywistym środowisku, w jakim przebywamy na co dzień i zabrać dany model w świat, by obejrzeć go ze znajomymi w formie interaktywnego modelu 3D!

www.GalaMeble.com

Zobacz również

Aplikacja Ikea Place pomoże Ci urządzić mieszkanie

Leave a Response

hmag
hmag
Redakcja
Piszemy o wszystkim co związanie jest z aranżacją domów i ogrodów. Inspirujemy i dajemy możliwość współtworzenia naszego serwisu. Napisz artykuł