Redakcja Hmag
21.10.17

Sielankowa posiadłość w stylu Country pod Warszawą

Sophie Country House to ekskluzywna agroturystyka usytuowana w pełnej romantyzmu Łękawicy, gm. Grabów nad Pilicą pod Warszawą to prawdziwa oaza spokoju, komfortu, luksusu, swobodnej elegancji w otoczeniu wspaniałej przyrody, stawów, wiekowych dębów i pejzaży Puszczy Stromeckiej z jednej strony czy malowniczej dolinie rzeki Pilicy z drugiej zaprojektowana przez Sophie Homestyle by Dominika Pomarańska.

 Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Sophie Country House to uroczy nowo wybudowany dom w 2015 r., o bardzo wysokim standardzie i jakości wykończenia ze szczególnymi artystycznymi detalami wykończenia Sophie Homestyle sprowadzonymi z całego świata, opływający w sztuce I smaku oraz dobrej energii.

 Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Perfekcyjnie dobrany zespół architektów, projektantów wnętrz, specjalistów sztuki współczesnej wspólnie pracował nad projektem jakim było stworzenie wspaniałego wnętrza w stylu Country.

 Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Posiadłość została zaprojektowana zgodnie z pragnieniami jego właścicielki, która marzyła o sielankowym domu w stylu Country inspirowanym francuskim i brytyjskim stylem, które są jej bardzo bliskie.

 Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Budowa domu odbyła się w sposób nieszablonowy, o jej zapoczątkowaniu zadecydował przypadkowy zakup drzwi i okien w bardzo atrakcyjnej cenie. To pokazuje, że czasem można zacząć realizować marzenia o własnym domu zbierając materiały przed powstaniem projektu, które później będą w nim użyte.

 Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Posiadłość składa się z 6,5hektarów ziemi, stawu, lasu, wiaty na 3 samochody i parkingu na więcej.

Dom główny Master House (na zdjęciach) to 203 m2 parterowej powierzchni o 4m wysokości. To 3 sypialnie, kuchnia z jadalnią, salon z kominkiem, 3 łazienki, kotłownia oraz antresola z miejscem do spania dla gości.

Sercem każdego domu jest kuchnia, tak jest też w przypadku Sophie Country House. Centralnym punktem tego domu jest duża kuchnia z jadalnią. Kuchnia została zaprojektowana w taki sposób, żeby była efektowna i bardzo funkcjonalna jednocześnie, jej centralnym punktem jest piękna i wygodna wyspa.

 Sophie Country House
© Sophie Homestyle

W jadalni stanął duży stół, który pomieści całą rodzinę, to idealne miejsce rodzinne przyjęcia lub spotkania z przyjaciółmi.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Sypialnie są podzielone na: sypialnię główną z małżeńskim łożem, prywatną łazienką i garderobą. oraz dwie gościnne położone w przeciwległym skrzydle domu.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Wygodne kanapy i fotele, a do tego kominek na drewno to wspaniałe otoczenie do wieczornego wieczoru z książką lub biesiady przy winie ze znajomymi.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Charakterystycznym elementem domu jest 9 par ręcznie robionych drzwi typu Barndoor czy metaloplastyczne rozwiązania by Sophie Homestyle. Drzwi najczęściej traktujemy jako praktyczne zamknięcie jakiegoś pomieszczenia.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

W Sophie Country House drzwi są zawsze tą pierwszą rzeczą jaką widzimy wchodząc, są czymś więcej niż tylko barierą. Tworzyą atmosferę całego wnętrza.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Uroku dodają ręcznie wyszywane obrazy wykonane przez właścicielkę domu, która uwielbia realizować się artystycznie i chciała spersonalizować wnętrze wieszając swoje dzieła.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Podkreślają jego wiejsko-sielankowy klimat przez to że są zrobione ręcznie przy użyciu drewna. Są designem samym w sobie.

Ta niezwykła agroturystyka we francusko-brytyjskim stylu Country położona na Polskiej wsi z dala od wielkomiejskiego zgiełku wyróżnia się swoim unikatowym wyglądem.

Wystrój trafia w gusta wszystkich, łączy w sobie różne style w bardzo dobrym wykonaniu, bazuje na naturalnych materiałach.

Sophie Country House
© Sophie Homestyle

Celem przyświecającym tej inwestycji było stworzenie sielankowej posiadłości rodem z Zachodu, wszystko zgodnie z gustem i smakiem właścicielki.

Dom odzwierciedla jej zamiłowanie do designu, pięknych wnętrz, sztuki oraz dalekich podróży. A to wszystko na Polskiej wsi i dostępne dla każdego.

Inwestycja: Sophie Country House
Realizacja: Sophie Homestyle
Powierzchnia: 203 m2
Data realizacji: 2014/2016

Czytany: 185

7 odpowiedzi na “Sielankowa posiadłość w stylu Country pod Warszawą”

Biorę w ciemno, jedynie ten cygański dywan bym wyrzuciła. Ach, gdybym miała więcej pieniędzy, to bym sobie taką willę kupiła, Pozdrawiam

Przyznam, że bardzo mi się podoba, niesamowite wrażenie robi, z przyjemnością widziałabym siebie w takich wnętrzach. 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *