Redakcja Hmag
28.02.18

Wyjątkowe stoliki od Pana Dominika

Ostatnio bardzo dużo piszemy o stolikach, ale każdy z nich jest inny, każdy wyjątkowy. Dokładnie tak jak stoliki od Dominika.

Wyjątkowe stoliki

Dominik tworzy wyjątkowe stoliki, które są odpowiedzią na pozbawione charakteru ławy dostępne w każdym salonie meblowym. Jego meble to propozycja dla osób ceniących z jednej strony styl i niepowtarzalność, a z drugiej funkcjonalność.

Wyjątkowe stoliki od Pana Dominika

Maszynę, którą Dominik wykorzystuje do produkcji oryginalnych mebli, wcześniej służyła do wycinania nieskomplikowanych detali ze sklejki i drewna, a później w drodze eksperymentów do tworzenia dekoracyjnych obrazów.

Wyjątkowe stoliki od Pana Dominika

Technologia

Wypracowana technika pozwalała przenieść wymarzoną grafikę, rysunek lub fotografię na drewno. Tak narodził się pomysł na nieszablonowe stoliki. Ich wierzchnia część przybiera formę płaskorzeźby przykrytej szybą.

Wyjątkowe stoliki od Pana Dominika

Pierwszy wzór oparty na Kalendarzu Majów powstawał przez około dwa miesiące. Od tamtego czasu minęło już 4 lata, a wzór wciąż jest modyfikowany i udoskonalany. W tym czasie powstawały wzory inspirowane marokańskimi kaflami, architekturą, a nawet starymi maszynami drukarskimi.Bez ograniczeń

Nie ograniczam się jedynie do sprawdzonych wzorów. Projekty, które realizuję, są odzwierciedleniem kreatywności moich klientów. To oni decydują o ostatecznym wyglądzie stolika.

Wyjątkowe stoliki od Pana Dominika

Wykonuję ławy o dowolnych wymiarach i kolorystyce. Blat z precyzyjnie wyrzeźbionym wzorem jest ręcznie czyszczony i szlifowany, a następnie kolorowany i lakierowany.

Każdy inny, każdy wyjątkowy.

Nie ma dwóch takich samych stolików! Każdy stolik to zupełnie indywidualne podejście.
Używam materiałów wyłącznie najwyżej jakości. Wyjątkowe stoliki sprawdzą się zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i w pomieszczeniach urządzonych w stylu vintage.

Jeżeli chcecie zobaczyć więcej prac to zapraszamy na stronę: www.wyjatkowestoliki.pl

Zobaczcie też: Lidzia i Renia zauroczone pięknem naturalnego drewna

Czytany: 153

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *