Redaktor zewnętrzny
27.06.24

Modele Audi w niskiej racie leasingu

Audi A3 Sportback to auto, które łączy elegancję, sportowy charakter i nowoczesne technologie, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Dzięki elastycznym opcjom finansowania oferowanym przez Volkswagen Financial Services, takim jak leasing Audi A3, możesz cieszyć się jazdą tym wyjątkowym pojazdem bez dużych nakładów finansowych na start.

Elastyczność to podstawa oferty Audi Perfect Lease. Wybierając leasing Audi A3 Sportback, masz szerokie możliwości dopasowania umowy do swoich potrzeb. Jak działa Audi Perfect Lease? Przede wszystkim, jeździsz nowym autem, a ratę traktujesz jak miesięczną „opłatę abonamentową” za jego użytkowanie. Nie spłacasz całej wartości auta, a jedynie przewidywaną utratę jego wartości w czasie trwania umowy. Audi Percect Lease to produkt dedykowany przedsiębiorcom, dla Klientów indywidualnych przygotowano product Audi Perfect Credit.

Pod koniec okresu finansowania to Ty decydujesz, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości pojazdu, czy wolisz zamienić je na nowe w ramach kolejnej umowy. To elastyczne rozwiązanie umożliwia częste aktualizowanie auta na nowszy model, co jest idealne dla osób ceniących najnowsze technologie i design.

Dlaczego warto wybrać leasing Audi A3 Sportback?

Audi A3 Sportback to samochód będący ucieleśnieniem idealnego auta kompaktowego. Z jednej strony zachwyca praktycznością i przemyślanymi rozwiązaniami, z drugiej wzbudza pożądanie oraz zyskuje respekt na drodze. Atletyczna sylwetka w połączeniu z dynamiczną linią dachu, charakterystyczną linią Tornado wzdłuż krawędzi okien i szerokim dyfuzorem zdradzają potencjał, jaki drzemie w tym samochodzie. Audi A3 Sportback nie uznaje kompromisów i już od pierwszego spotkania wyraźnie komunikuje swoje sportowe pochodzenie.

Osiągi i technologia

W parze z designem idą osiągi, zapewniane przez dynamiczne silniki połączone z 7-stopniową przekładnią S-Tronic, która zmienia przełożenia tak szybko, że praktycznie nie wyczujesz spadku momentu obrotowego. Dynamikę jazdy możesz dostosować za sprawą systemu Audi Drive Select i Audi Magnetic Ride.

Wyjątkowe wnętrze

Wnętrze Audi A3 Sportback zostało dopracowane w każdym szczególe tak, by kierowca mógł czuć się panem sytuacji na drodze w każdej chwili. Wygodne fotele zapewniają nie tylko wysoki komfort podróży, ale również dobre trzymanie boczne w momencie, gdy zechcesz przekonać się o dynamicznym charakterze auta. We wnętrzu Audi A3 Sportback odnajdziesz ponadto opcjonalny system nawigacji MMI plus MMI touch, który łączy zalety map 3D z szerokim wyborem funkcji samochodu. Obsługę systemu ułatwia rozpoznawanie pisma odręcznego i naturalnej mowy.

Dzięki ofercie Volkswagen Financial Services, leasing Audi A3 Sportback staje się wyjątkowo atrakcyjny. Warto skorzystać z kalkulatora leasingu, aby samodzielnie dopasować warunki finansowania do swoich potrzeb i cieszyć się komfortem oraz prestiżem jazdy nowym Audi A3 Sportback. Interesuje Cię leasing Audi A3? Skontaktuj się z doradcami Volkswagen Financial Services.

Czytany: 65

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *