Redakcja Hmag
22.11.23

Ogrody Neptuna. Gdańsk Olszynka dzielnica położona niedaleko Śródmieścia

Olszynka to dzielnica położona niedaleko Śródmieścia Gdańska. Z jednej strony zapewnia to łatwy dostęp do atrakcji Głównego i Starego Miasta, z drugiej daje możliwość zamieszkania w pewnym oddaleniu od śródmiejskiego zgiełku. Przystanek autobusowy znajduje się tuż obok inwestycji. W dzielnicy nie brakuje także infrastruktury takiej jak sklepy, punkty usługowe, szkoła, przedszkola.

Ogrody Neptuna. Gdańsk Olszynka dzielnica położona niedaleko Śródmieścia
Ogrody Neptuna. Gdańsk

Tereny zielone przy Motławie oraz jej opływie zachęcają do aktywnego wypoczynku. Każdy miłośnik jazdy na rowerze, czy joggingu znajdzie tu wymarzone tereny dla siebie.

W ramach Ogrodów Neptuna powstanie dziewięć budynków. Inspiracją przy ich projektowaniu były gdańskie kamienice, dlatego głównym materiałem na elewacji będzie cegła. Całość utrzymana zostanie w stonowanej, nowoczesnej stylistyce.

W każdym budynku powstaną zaledwie cztery mieszkania – po dwa lokale na jednej kondygnacji. Do mieszkań na parterze przylegały będą ogródki, z kolei do tych na piętrze loggie. Lokale o powierzchni 78 m kw. zakupić będzie można w trzech różnych wariantach: jako mieszkanie czteropokojowe, jako mieszkanie trzypokojowe z wydzieloną kawalerką lub jako lokal podzielony na trzy kawalerki.

Inwestycja zostanie otoczona ponad dwoma tysiącami nasadzonych roślin, a teren będzie ogrodzony i monitorowany. Powstaną tu 44 naziemne miejsca parkingowe oraz zadaszona wiata rowerowa.

Czytany: 87

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *