Redaktor zewnętrzny
25.01.24

Top 5 materacy na 2024 rok – Przegląd nowości na rynku

Wiele osób przed zdecydowaniem się na zakup konkretnego modelu materaca, zwraca uwagę przede wszystkim na przegląd nowości na rynku. Nowe materace zazwyczaj oznaczają nową jakość oraz ciekawe rozwiązania różnych problemów. Poniżej przedstawimy naszym zdaniem top 5 materacy na 2024 rok, które z całą pewnością mogą Ci służyć przez wiele lat! Jeśli jesteś tego ciekawy, to serdecznie zapraszamy do dalszej części tego artykułu.

1. Materac Hilding Breva

Na samym początku należy zaznaczyć, że materac Hilding Breva ma charakterystyczną budowę, a mianowicie jest bardzo wysoki. Hilding Breva dodatkowo ma miano materaca naturalnego, ponieważ wykonany jest z ekologicznych materiałów. Pierwsza warstwa to pianka termoelastyczna Visco Bio – VitaRest Origin ™. Po drugiej stronie materaca znajduje się pianka wysokoelastyczna HR, która jest niezwykle sprężysta. Rdzeń materaca tworzą bardzo wysokie sprężyny kieszeniowe o całkowitej wysokości 18 centymetrów.

2. Materac Hilding Solano

Materac Hilding Solano również należy do naturalnych materaców, ponieważ jego środek stanowią same ekologiczne i zrównoważone materiały. Po jednej stronie materaca znajduje się profilowana pianka Naturalis® o wys. 3 cm oraz pianka ViscoBio o wys. 4 cm, a po drugiej pianka Bio o wys. 2,5 cm. Środek materaca wypełniają 7-strefowe sprężyny PocketPlus. Całość ma aż 27,5 centymetra i tworzy idealną powierzchnię do spania dla alergików, par oraz par z dużą różnicą wagową.

3. Materac Hilding Melody

Naszą kolejną propozycją jest materac Hilding Melody, który stworzony został z lateksu. Z tego też powodu jest antybakteryjny i przeciwgrzybiczny, więc idealny dla alergików. Dodatkowo świetnie sprawdzi się w sypialniach par, również takich, których waga mocno się od siebie różni, osób borykających się z problemami w obrębie kręgosłupa oraz osób starszych. Jest to idealny materac dla osób o większej wadze.

4. Materac Hilding Electro

Bazą materaca Hilding Electro jest 7-strefowa sprężyna kieszeniowa multipocket oraz dwa rodzaje pianek: po jednej stronie pianka wysokoelastyczna HR o wys. 4 cm, po drugiej natomiast pianka hybrydowa Fusion o wys. 3 cm połączona z taflą Sizalu. Takie połączenie sprawia, że jest to doskonały materac dla osób o różnej masie ciała, ponieważ każdy będzie się na nim świetnie wysypiał.

5. Materac Hilding Breakdance

Mamy również propozycję dla nastolatków, ponieważ ich sen jest również bardzo ważny. Materac Hilding Breakdance zapewni im odpowiednie wsparcie całego ciała. Wykonany jest on z dwóch profilowanych pianek Flexifoam o wys. 8 cm każda. Jedna z nich jest twardsza, a druga bardziej miękka, co sprawia, że można dostosować twardość materaca do potrzeb i preferencji młodego człowieka.

Teraz już z całą pewnością wiesz, jakie jest top 5 materaców na 2024 rok! Sprawdź koniecznie, który z nich będzie dla Ciebie najbardziej odpowiedni i ciesz się wygodą oraz optymalnym snem już dziś!

Artykuł sponsorowany.

Czytany: 141

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *