Sylwia
25.09.17

Anthouse Pet Companion Robot dla czworonogów.

Anthouse Pet Companion Robot

Dzięki Anthouse Pet Companion Robot możesz być przy swoim pupilu cały czas, niezależnie od tego, gdzie aktualnie się znajdujesz. Robot nagrywa filmy ze spacerów, robi zdjęcia, a nawet podaje zwierzęciu smakołyki. Dzięki wbudowanemu walkie-talkie możesz również porozmawiać ze swoim ulubieńcem.

Anthouse Pet Companion Robot
©Anthouse Technology Ltd

Z punktu widzenia czworonoga

Wyobraź sobie, że najbliższa nam ukochana osoba zostawia nas codziennie samych, a Ty nie masz zielonego pojęcia dlaczego. Przez długie godziny nikt się z Tobą nie bawi, nie rozmawia. Zwierzęta doświadczają tego codziennie.

©Anthouse Technology Ltd
©Anthouse Technology Ltd

Dlatego twórcy Anthouse postanowili zmienić sposób interakcji zwierzaka i właściciela i wprowadzić je na nowy poziom.

Czym jest Anthouse?

Anthouse Pet Companion to inteligentny, kontrolowany przez aplikację mobilną robot, który pozwala właścicielom zwierząt domowych nawiązać kontakt z ulubieńcami, niezależnie od lokalizacji.

Anthouse posiada niesamowite cechy, które pomogą rozwiązać problemy powstające między najlepszym przyjacielem człowieka a jego oddanymi opiekunami.

Anthouse Pet Companion Robot
©Anthouse Technology Ltd

Co wyróżnia to urządzenia?

  • BEZPRZEWODOWA KONTROLA POPRZEZ APLIKACJĘ MOBILNĄ: Anthouse jest urządzeniem połączonym ze sparowanym smartfonem poprzez WiFi. Pozwala to na bezprzewodową kontrolę urządzenia, włączanie i wyłączanie funkcji takich jak kontrola prędkości, wydawanie przysmaków, nagrywanie i inne.
  • KONTROLA WIDEO: Zastanawiasz się, co robi Twój pies sam w domu? Użyj kamery zainstalowanej w Anthouse, aby mieć podgląd na swojego pupila. Możesz zachować lub udostępnić nagrania.
  • UŚMIECH!: Nawet kiedy nie ma Cię w domu, nie przegapisz żadnych momentów z życia Twojego zwierzaka. Zapisuj zdjęcia na telefonie i dziel się nimi z przyjaciółmi.
  • KONTROLA PRĘDKOŚCI:  Ustaw prędkość robota w zależności od sprawności Twojego pupila. Anthouse dostosuje się zarówno do żółwia, jak i do skocznego królika czy psa.
  • WALKIE-TALKIE: Dzięki aplikacji w telefonie i głośnikom w urządzeniu możesz mówić i nagrywać wiadomości dla swojego ulubieńca.
  • APORT!:  Anthouse posiada wbudowaną wyrzutnię do piłek tenisowych, dzięki której możesz bawić się z Twoim psem o każdej porze. Można ustawić 3 odległości wyrzutu dla zwierząt o różnych rozmiarach.
  • SZYBKA PRZEKĄSKA: Podawaj smakołyki dzięki zautomatyzowanemu dyspenserowi. Ustaw rozmiar porcji w zależności od upodobań i potrzeb zwierzęcia.
  • BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE:  Anthouse w pełni działa w technologii smart. Jeśli poziom baterii w urządzeniu spadnie, automatycznie podjedzie do stacji ładującej, aby uzupełnić poziom energii.
  • TOR PRZESZKÓD: Urządzenie posiada wbudowany system rozpoznający przedmioty i automatycznie ustawia ruch, aby uniknąć kolizji.

Czy Anthouse Pet Companion Robot zrewolucjonizuje życie naszych czworonożnych przyjaciół? To bardzo możliwe. Oczywiście, żadne urządzenie nie zastąpi bezpośredniego kontaktu z pupilem. Bezwarunkowa więź ze zwierzęciem jest jedną z najpiękniejszych relacji, jakie można nawiązać w życiu.

Jednak nie zawsze jesteśmy w stanie poświęcić im tyle czasu, ile byśmy chcieli. Wtedy na pewno urządzenie Anthouse okażę się pomocne. Na razie ten robot jest w fazie rozwojowej, projekt oczekuje na wsparcie inwestorów na kickstarterze.

Co wy myślicie o tym urządzeniu? Czy Twój pupil byłby zainteresowany takim nowoczesnym gadżetem?

Czytany: 102

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *