Alicja
30.11.17

Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym

Kontynuujemy nasz cykl świątecznych akcentów we wnętrzach. Dziś kilka propozycji na wprowadzenie odrobiny magii świąt do pokoju dziecięcego.

Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym

Po niżej wybrałam dla Was 11 bardzo zróżnicowanych propozycji dekoracji świątecznej do pokoju dziecięcego. Jak zwykle część wymaga więcej zaangażowania a część jest banalnie prosta do wykonania bez znaczącego naruszania naszego domowego budżetu.

Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcymŚwiąteczne akcenty w pokoju dziecięcymŚwiąteczne akcenty w pokoju dziecięcymŚwiąteczne akcenty w pokoju dziecięcymŚwiąteczne akcenty w pokoju dziecięcymŚwiąteczne akcenty w pokoju dziecięcymŚwiąteczne akcenty w pokoju dziecięcym Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym

Mam nadzieję, że to co znalazłam przypadło Wam do gustu i znaleźliście coś dla siebie. Zapraszam Was do podzielenia się opinią na temat tych aranżacji w komentarzach.

Zobaczcie koniecznie również świąteczne akcenty w sypialni.

Czytany: 129

2 odpowiedzi na “Świąteczne akcenty w pokoju dziecięcym”

Lubię dodać świąteczny akcent do każdego pomieszczenia w domu. W kąciku mojego syna też napewo znajdzie się coś bożonarodzeniowego 🙂
www.odinspiracjidorealizacji.blogspot.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *