Alicja
09.11.17

Własne lodowisko? Zobacz, jakie to proste!

Lubicie jeździć na łyżwach? Ja bardzo! A co powiecie na własne lodowisko w ogrodzie? Dzięki temu prostemu zestawowi możecie wybudować własne lodowisko w mniej niż godzinę! Wszystko, czego potrzebujecie to przygotowanie w miarę płaskiej powierzchni i zestaw płotków EZ Ice.

Własne lodowisko

EZ Ic

W zestawie EZ Ice znajdziemy wszystko, co potrzebujemy do złożenia własnego lodowiska. Płotki to panele z tworzywa sztucznego o długości ok. 152 cm. Wystarczy złożyć je ze sobą do pożądanej długości, zabezpieczyć i przypiąć pasami. Tak przygotowane lodowisko należy napełnić wodą i zostawić do zamarznięcia.

Standardowy zestaw stworzy taflę o wymiarach ok. 6 × 12 m, ale dzięki modułowej konstrukcji można go rozszerzyć o dodatkowe elementy. Sztuczne tworzywo jest trwałe i odporne na zmiany temperatury, więc zestaw przetrwa niejedną zimę.

Własne lodowisko

Własne lodowisko

Dzięki specjalnej konstrukcji lodowisko można zbudować dowolnej powierzchni: na ziemi, betonie lub płytkach, bez użycia mocowań wkręcanych w podłoże. Rozkład pasów i specjalny materiał podkładowy poziomują wodę w zbiorniku. Pozwala to na wypoziomowanie lodowiska na terenie, na którym różnica wysokości wynosi do 30 cm.

Własne lodowisko

Więcej informacji na temat tego zestawu znajdziecie na stronie producenta EZ ice cena około 1700 USD.

Chcielibyście mieć takie własne lodowisko we własnym ogrodzie? Z zawieszonymi na drzewach i krzewach obok lampionikami.. Bajka!

Zobacz też wyjątkowy domek na działkę.

Czytany: 1209

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *