RoadHaus
ArchitekturaMeble ogrodoweOgródRedakcja poleca

RoadHaus czyli niezwykły dom na kółkach

417czytany

Fala popularności niewielkiego budownictwa nie słabnie. Małe domy są stosunkowo łatwe w budowie i łatwo je transportować. Coraz więcej osób porzuca dotychczasowe życie w apartamentach na rzecz małych, oszczędnych domków. A gdyby mieć taki domek na kółkach?

RoadHaus
RoadHaus to nowość w ofercie firmy Wheelhaus, znanego producenta kamperów i mobilnego budownictwa. To w pełni wyposażona przyczepa o powierzchni od 15 do 22 m2, w zależności od modelu.

RoadHaus

RoadHaus posiada zadaszony taras, który zwiększa powierzchnię użytkową przyczepy o część zewnętrzną. Dach chroni użytkowników przed słońcem, wiatrem i deszczem.

RoadHaus

Wewnątrz znajduje się salon wyposażony w kanapę, telewizor, a nawet kominek. W części kuchennej znajdziemy zabudowane szafki z blatem roboczym, zlew, kuchenkę i lodówkę.

RoadHaus

Łazienka wyposażona jest w przestronny prysznic i toaletę. Powierzchnia sypialni pozwala na umieszczenie w niej łóżka o wymiarach nawet do 150 × 200 cm.

RoadHaus
Wyjścia instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych znajdują się pod każdym modułem, więc łatwo podpiąć przyczepę do mediów na działce lub campingu.

RoadHaus

Ponieważ domek jest wyposażony w koła, można go łatwo przetransportować na działkę, lub poruszać się z nim w podróży.

RoadHaus

Ceny tego domku na kółkach zaczynają się od 76.000 USD i jeżeli zapragniecie taki posiadać to możecie go kupić na stronie producenta.

Co myślicie o mobilnych domkach campingowych? Nowoczesne przyczepy oferują wszystkie wygody uprzyjemniające wypoczynek na łonie natury. Bo kto powiedział, że nie można relaksować się gorącym prysznicem podczas urlopu na działce?

Jeśli wolicie bardziej tradycyjne hotele, koniecznie zobaczcie tę niesamowitą posiadłość Sophie Country House!

Leave a Response

Alicja
Interesuję się wszystkim co związane z kreatywnym urządzaniem wnętrz. Kocham tworzyć coś z niczego.