Redakcja Hmag
25.02.18

Sztuka drewna – drewniane deski do krojenia

Drewno to bez wątpienia wdzięczny materiał do obróbki, dlatego z chęcią sięgają po niego designerzy i projektanci, aby tworzyć istne dzieła sztuki. Dziś przedstawiam Wam najpiękniejsze deski do krojenia, które widziałem.

Drewniane deski do krojenia

Projektantem tych przepięknych desek do krojenia jest Christoph Dalecki. Jak sam przyznaje „Zaczęło się od jednej deski, …a potem przyszedł pomysł na robienie kolejnych desek, … wydaje się proste, … ale droga była wyboista” – muszę przyznać, że efekt zachwyca.

drewniane deski do krojenia

Manufaktura

Deski produkowane są w małej manufakturze położonej u podnóża Karpat. Jak podkreślają, ich firma nie miała biznesplanu, a wszystko co możecie dotknąć i zobaczyć jest efektem ciężkiej pracy, pasji i serca wkładanego w każdy projekt.

Pasja w każdym calu

Produkują i projektują minimalistyczne drewniane deski do krojenia, zarówno z europejskich, jak i egzotycznych gatunków drewna. Na szczególną uwagę zasługuje dbałość o każdy najdrobniejszy szczegół.

Drewniane deski do krojeniaWisienka na torcie

A teraz to, co mnie jeszcze bardziej urzekło, czyli opakowanie. Każda deska zapakowana jest w wyjątkowe pudełko wykonane z płyty MDF, wyściełanej gąbką co sprawia, że idealnie nadaje się na prezent dla najbardziej wymagającej Pani domu 🙂

Jak dla mnie wykonane przez firmę D. CH. WOOD deski do krojenia są esencją piękna i estetyki – a jak Wam się podobają? Czeka na Wasze komentarze pod artykułem.

Jeżeli macie ochotę zobaczyć więcej zdjęć, odsyłam Was na stronę www oraz na Facebooka

Zobacz też: Lidzia & Renia

Czytany: 110

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *