Sylwia
22.02.18

Interior Design Forum – 12 edycja!

2018 obfituje w znaczące dla branży wnętrzarskiej wydarzenia. Kolejnym nadchodzącym  będzie dwunasta edycja targów Interior Design Forum, która odbędzie się już 1 marca na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Dlaczego ta impreza jest inna niż inne?

Interior Design Forum jest wydarzeniem w całości poświęconym branży domowych tekstyliów, a jednym z patronów medialnych jest nasz serwis. Poza bogatą ofertą wystawiennicza przygotowaną przez najlepszych producentów i importerów z całego świata, odwiedzający mogą zapoznać się z ciekawą częścią merytoryczną: serią ciekawych wykładów przygotowanych przez najlepszych projektantów i specjalistów z branży.

12 lat rynku tekstyliów w Polsce

Interior Design Forum

Podczas nadchodzącej 12. edycji targów IDF swoją najnowszą ofertę zaprezentuje aż kilkadziesiąt firm i marek z branży tekstyliów domowych z Polski i świata. W jednym miejscu zgromadzimy wszystko, czego odwiedzający potrzebują do pełnego wyposażenia domu i mieszkania.

Na stoiskach prezentowane będą tekstylia do dekoracji okiennych, takie jak firany, rolety, karnisze, poprzez wykładziny i tapety, aż po tkaniny tapicerskie, nakrycia stołowe, pościel czy tekstylia łazienkowe.

Nowością przygotowaną dla zwiedzających w 2018 roku będzie specjalna oferta skierowana do branży HoReCa, w której znajdziemy propozycje skierowane dla hoteli, restauracji czy innych obiektów użyteczności publicznej.

Źródło wartościowej wiedzy

Interior Design Forum

W tym roku targi Interior Design Forum powiększają się również o nową strefę technologiczną. Będą tam odbywać się prezentacje i szkolenia dotyczące najnowszych trendów i technologicznych rozwiązań wnętrzarskich.

Ta część z pewnością szczególnie zainteresuje przedstawiciel sklepów i handlowców, reprezentantów sieci detalicznych z wyposażeniem wnętrz, studiów dekoracji okien, a także projektantów mebli, architektów i dekoratorów wnętrz.

Networking!

Interior Design Forum

Targi IDF co roku przyciągają tysiące odwiedzających. Poza możliwością nawiązania cennych relacji biznesowych, uczestnicy zapoznają się również z bogatą ofertą merytoryczną przygotowaną przez najlepszych specjalistów. Również i w tym roku organizatorzy szykują dla przybyłych gości bardzo ciekawy program złożony z wykładów i prezentacji.

Uczestnicy dowiedzą się m.in. jak pozyskać lojalnych klientów, przygotować atrakcyjną wystawę sklepową, lub jak zastosować nowoczesne narzędzia e-mail marketingu, czy przedstawimy pomysły, jak zaprojektować wnętrza hotelowe.

Najlepsi specjaliści

Wykłady poprowadzi Jerzy Osika – właściciel firmy Promedia, ekspert ds. sprzedaży i marketingu, wykładowca na najważniejszych światowych targach i konferencjach – oraz zaproszeni przez niego eksperci:

Wioletta Kulińska, adwokat w kancelarii Magnusson Tokaj i Partnerzy, Łukasz Hardek, Sales Manager z firmy Freshmail,

Monika Mroczkowska – Białasik, wykładowca Szkoły Wnętrz i Przestrzeni, Krakowskie Szkoły Artystyczne,

Olka Barczak, główny projektant,

Piotr Barczak, właściciel 3B Studio.

Program wykładów:

10:00  „Dlaczego ochrona danych osobowych jest ważna dla branży wyposażenia wnętrz?” Wioletta Kulińska, adwokat w kancelarii Magnusson Tokaj i Partnerzy

10:30 „E-mail marketing szyty na miarę”, Łukasz Hardek, Sales Manager, Freshmail

10:50 „Jak zyskać lojalnych klientów?” Jerzy Osika, Promedia

12:00 „Projekt i aranżacja wnętrza hotelowego”, Monika Mroczkowska- Białasik, Szkoła Wnętrz i Przestrzeni, Krakowskie Szkoły Artystyczne

12:45 „Jak storytelling może pomóc w projektowaniu hoteli”, Olka Barczak, główny projektant i Piotr Barczak, właściciel 3B Studio

14:15  „Trendy w wyposażeniu wnętrz na jesień i zimę 2018, według światowej agencji trendów Fashion Snoops z Nowego Jorku”, Jerzy Osika, Promedia

15:00 „Wystawa sklepowa, która sprzedaje”, Jerzy Osika, Promedia

W trakcie programu towarzyszącego odbędzie się także ceremonia wręczenia nagród laureatom konkursu Interior Design Awards na najlepsze aranżacje wnętrz hotelowych.

Dla handlowców zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów udział w targach jest bezpłatny.

Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się przez stronę: http://www.interiordesignforum.pl/

Śledź targi IDF na oficjalnym Fanpage

Zobacz też koniecznie: Zacznij od wnętrz w Poznaniu! Targi Home Decor & Meble Polska 2018

 

Czytany: 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *