Wydarzenia

Zacznij od wnętrz w Poznaniu! Targi Home Decor & Meble Polska 2018

10.4Kczytany

Targi Home Decor  to kultowa już impreza poświęcona trendom w wyposażeniu i dekoracji wnętrz. To największe wnętrzarskie wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, również i w tym roku przewidywana liczba gości wyniesie 25 000 z ponad 50 krajów!

Targi Home Decor

Dlaczego te wydarzenia są takie wyjątkowe? Ponieważ Targi Home Decor i odbywające się równolegle Meble Polska, to największe spotkanie branży wnętrzarskiej, dla producentów mebli i akcesoriów do wyposażenia wnętrz, architektów, projektantów oraz wszystkich, którzy chcą wiedzieć, co w dobrym designie aktualnie piszczy.

Wystawcy i goście to śmietanka branży wnętrzarskiej z całego świata. Arabia Saudyjska, Indie, Indonezja a nawet Mauritius! W tych dniach usłyszymy wszystkie języki świata.

Meble Polska

Meble Polska to obecnie największa i najbardziej kompleksowa prezentacja oferty wytwórców i designerów polskiego przemysłu meblarskiego na świecie. Pośród wystawców na targach znajdą się wszyscy najważniejsi polscy producenci i eksporterzy mebli ze swoimi najnowszymi i flagowymi produktami.

Z roku na rok oferta poznańskich targów meblowych jest coraz bardziej urozmaicona, oraz coraz bardziej doceniana przez światową branżę wnętrzarską.

Na Meble Polska, obok popularnych mebli z płyt na stoiskach zobaczyć będziemy mogli także spotkać wiele ciekawych kolekcji z litego drewna, oraz poznać przegląd trendów w meblach klasy premium. 

Z pewnością wiele perełek meblarskiego wzornictwa znajdzie się w dużej prezentacji mebli tapicerowanych. W tym roku również targową ekspozycję uzupełni bogata oferta materacy, w których produkcji Polska jest jednym ze światowych liderów.

Odbywające się równolegle biznesowe Targi Wnętrz Home Decor to zdecydowanie najważniejsza w kraju prezentacja najnowszych trendów w dekoracjach i wyposażeniu wnętrz, których ekspozycja w ostatnich latach niesamowicie się rozwija, zarówno pod względem rozmiarów powierzchni, jak i wielkości i jakości prezentowanych na stoiskach marek.

Jeszcze więcej!

Powierzchnia Home Decor w 2018 będzie dwukrotnie większa, niż wystawa z roku 2015. Na Home Decor, oprócz wielu znanych producentów dekoracji, z pewnością obecna będzie bardzo silna reprezentacja prestiżowych marek oświetleniowych, oraz twórców związanych z wyposażeniem kuchni i łazienki.

Tradycyjnie trendy na kolejny sezon zaprezentują pośród nich także producenci tkanin.  W tym roku nie zabraknie również nowości. W tym roku swój autorski projekt zaprezentują projektantki, stylistki, oraz znane blogerki wnętrzarskie, które zaaranżują przestrzeń Bloggers Zone. “Będzie to autorskie, nowoczesne  i trendsetterskie spojrzenie na aranżację wnętrza, integrujące propozycje wystawców” – przekonuje Natalia Tarachowicz, dyrektor Home Decor. 

Arena Design

Nieodłącznym już elementem poznańskich targów, bez którego również obecna edycja nie może się obejść, jest arena DESIGN. Z niecierpliwością czekamy na jubileuszową, 10 już edycję tego najważniejszego w Polsce, które promuje innowacyjne wzornictwo oraz tworzy otwartą przestrzeń do współpracy pomiędzy projektantami i producentami.

Przez dekadę istnienia, arena DESIGN mocno się zmieniła. Przede wszystkim, urosła! Powierzchnia wystawiennicza areny zwiększyła się aż czterokrotnie, z roku na rok nieustannie rosła też liczba wystawców i zwiedzających. Przede wszystkim jednak przez ten czas arena DESIGN na stałe wpisała się w kalendarz spotkań projektantów i dizajnerów.

TOP DESIGN award

Kolejnym stałym elementem wydarzenia jest konkurs TOP DESIGN award. To prestiżowe nagrody środowiska wnętrzarskiego, którymi wyróżniane są produkty odznaczające się wybitną jakością i innowacyjnością wzorniczą. Znakiem firmowym wydarzenia stały się także spotkania ze światowej klasy projektantami.

Gośćmi wydarzenia były takie osobistości jak:  Nipa Doshi ze studia Doshi Levien, Inga Sempé, Edward Barber ze Studia Barber & Osgerby, Brodie Neill, Sander Mulder, grupa projektowa FRONT DESIGN – Sofia Lagerkvist, Charlotte von der Lancken, Anna Lindgren, Francois Azambourg, Werner Aisslinger czy Karim Rashid.

Tegorocznym hasłem, pod którym odbędzie się wydarzenie jest: POKOLENIA / GENERATIONS. Dlatego 10 jubileuszową edycję areny DESIGN zainauguruje bardzo wyjątkowy duet projektantów: Patrice Bert i Christian Werner. Obaj panowie współpracują z marką LIGNE ROSET.

Home Decor

W tym roku HomeMag ma również przyjemność być jednym z partnerów medialnych wydarzenia. Z kim więc widzimy się w Poznaniu?

Najważniejsze informacje dla zwiedzających HOME DECOR 2018

Wszystkie niezbędne informacje o targach znajdziecie na stronie Home Decor!

Lokalizacja:

  • Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o
  • ul. Głogowska 14, 60-734 Poznań

Zobacz na mapie:

GODZINY OTWARCIA TARGÓW HOME DECOR DLA ZWIEDZAJĄCYCH:

6-8 marca (wt – czw)   10.00 – 18.00
9 marca (pt)   10.00 – 17.00

Portal homemag.pl jest jednym z patronów medialnych wydarzenia.

Leave a Response

Sylwia
Z wykształcenia magister architektury wnętrz, z zamiłowania wielbicielka rzeczy niepowtarzalnych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki HomeMag będę dzielić się z Wami nowinkami z cudownie szerokiego świata home & garden.