Redakcja Hmag
15.02.19

Home Decor już wkrótce!

Home Decor to targi dla wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wnętrzami. Jest to najważniejsza w kraju biznesowa prezentacja najnowszych trendów 
w dekoracjach i wyposażeniu.

Home Decor

To właśnie na tych targach można zobaczyć nowe kolekcje ozdób, oświetlenia, tekstyliów, ceramiki, szkła, akcesoriów kuchennych i łazienkowych oraz innych elementów dekoracyjnych. Najbliższa edycja targów Home Decor, która odbędzie się w dniach 12-15 marca, jak co roku, obfitować będzie  w liczne nowości, prezentacje trendów, czy produktowe premiery.

Chcemy stworzyć naszym klientom przestrzeń do spotkania, rozmowy, pokazania i poznania oferty – podkreśla Dyrektor Targów Natalia Tarachowicz – Koncentrujemy wokół czterech grup branżowych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia oraz wyposażenia kuchni i łazienki. Możliwość bezpośredniego kontaktu z twórcami, czy dystrybutorami nawet w czasach rozwijającego się handlu internetowego ma niepodważalną wartość – dodaje.

Ofertę Targów wzbogaca program towarzyszący – merytoryczne wystąpienia i szkolenia poświęcone najnowszym wnętrzarskim trendom. Bogaty plan wydarzeń uzupełnia gala wręczenia Złotych Medali MTP – prestiżowego wyróżnienia przyznawanego produktom charakteryzującym się innowacyjnością, stworzonym z dbałością o najwyższą jakość.

Podobnie jak w latach poprzednich poznańskim targom wnętrz towarzyszyć będą targi meblowe MEBLE POLSKA – największe w kraju spotkanie branży meblowej rokrocznie odwiedzanym przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy oraz wydarzenie dedykowane szeroko rozumianemu wzornictwu przemysłowemu – Arena Design.

Uczestnictwo 
w HOME DECOR umożliwia zatem znalezienie nowych odbiorców hurtowych oraz  dystrybutorów, 
a także promocję oferty wśród projektantów, architektów wnętrz oraz przedstawicieli największych polskich i europejskich sklepów meblowych.
 Cztery dni dla wnętrz – takim wspólnym mianownikiem można określić ten marcowy blok Targów.

Targi HOME DECOR zlokalizowane będą w dwóch, centralnie usytuowanych pawilonach 5 oraz 5A – na terenie jednego z najbardziej prestiżowych obiektów targowych w Polsce – Międzynarodowych Targów Poznańskich. Osoby zwiedzające targi wnętrz będą miały możliwość bezpłatnego wstępu na teren ekspozycji targów meblowych oraz areny Design.

Więcej informacji na stronie www.homedecor.pl Do zobaczenia na Targach!

Czytany: 123

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *