Sylwia
21.03.18

Targi Aranżacji Wnętrz HOME DESIGN

Wiosna 2018 obfituje we wnętrzarskie wydarzenia. W tym roku debiutancką edycję mają również Targi Aranżacji Wnętrz Home Design, które odbędą się w dniach 21-22 kwietnia 2018 r. w G2A Arena Centrum Wystawienniczo-Kongresowym Województwa Podkarpackiego w Jasionce.

Kto powinien wybrać się na te targi?

Wszyscy, którzy planują remont swoich czterech kątów lub interesują się tematyką aranżacji wnętrz. Wszyscy, którym brakuje inspiracji i szukają nowoczesnych rozwiązań do swojego mieszkania. Remont czy urządzenie domu mogą być nie lada wyzwaniem, zwłaszcza, jeśli zabieramy się za nie bez pomocy architekta.

Biorąc udział w wydarzeniu dowiesz się, jak zrobić to sprawnie i szybko. Dzięki licznym wystawcom oraz zaproszonym specjalistom bezboleśnie przebrniesz przez proces wyboru wykończenia, wyposażenia i dodatków. Zaproszeni specjaliści: architekci, artyści, projektanci, sklepy i dostawcy wykończeniowych usług z pewnością zainspirują Cię do zmian w swoim mieszkaniu.

Organizatorzy przygotowali specjalny panel wykładowy, z którego dowiesz się wszystkiego, co powinieneś o remoncie. Specjaliści z pewnością również odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Dwa dni wnętrzarskich atrakcji

Targi HOME DESIGN to impreza bogata w wiele atrakcji. Jedną z nich będą warsztaty pod tytułem „Plexi na ścianę”, na których  każdy z uczestników będzie mógł zaprojektować własną kompozycję z płyt na ścianie. Można również będzie skorzystać z warsztatów z podstaw monotypii, czyli techniki odręcznego rysunku wykonywanego na zwilżonym papierze.

Kolejną ważną częścią wydarzenia będą prelekcje i konferencja tematyczna z udziałem specjalistów z branży aranżacji wnętrz, na której zostaną poruszone najaktualniejsze tematy w dziedzinie trendów i rozwiązań technicznych. Zaangażowani do współpracy przy wydarzeniu blogerzy, twórcy, projektanci uświetnią to największe na Podkarpaciu wydarzenie branży wnętrzarskiej.

Wisienką na targowym torcie będzie wystawa rzeźb autorstwa Bartosza Banasika, oraz prac innych artystów. Targi Home Design będą wyjątkowe pod wieloma względami. Wśród wystawców prezentujących swoje produkty i usługi przeważać będą polskie marki.

Targom przyświeca idea promocji rodzimych twórców, pokazania szerszej publiczności „perełek” polskiego designu i wnętrzarstwa. Wystawcy to  topowe marki i producenci mebli, funkcjonalnych akcesoriów domowych i designerskich dodatków. HOME DESIGN będą też świetną okazją do promocji firm lub usług z branży home and garden oraz miejscem networkingu i wymiany opinii.

Dlaczego warto wziąć udział w Home Design?

Uczestnicząc w tym wydarzeniu z pewnością zaznaczycie swoją obecność na rynku wnętrzarskim, zaprezentujecie nowe produkty szerokiej publiczności, z pewnością pozyskacie nowych klientów oraz nawiążecie cenne kontakty branżowe.

Targi Home Design Rzeszów

Data: 21-22 Kwiecień 2018
Miejsce: G2A Arena Centrum Wystawienniczo Kongresowe Województwa Podkarpackiego
Adres: Jasionka 953
www: targihome-design.pl

Już dziś zapraszamy wszystkich wystawców do wzięcia udziału w targach!

 

Czytany: 103

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *