Julita Rybałt
22.03.18

Shutters – czyli okiennice wewnętrzne

Każdy z nas chciałby mieć czasami odrobinę prywatności, dlatego staramy się zasłaniać nasze okna na różne sposoby. Jednym z tych sposobów mogą być SHUTTERS.

Shutters, o których piszę, nie są to klasyczne okiennice montowane na zewnątrz, są to okiennice wewnętrzne. Jeżeli jesteś odważny i chcesz czegoś nowego, zastanów się nad niestandardowymi okiennicami! To świetne rozwiązanie, które ma wiele zalet.

Shutters funkcjonalność, a styl i elegancja.

Wszystkim zależy na tym, by nasze mieszkanie wyglądało stylowo, schludnie, elegancko, ale jednocześnie chcielibyśmy, by znajdowały się w nim funkcjonalne meble i dekoracje. Shutters to nie tylko styl i elegancja, ale też funkcja. Okiennice mogą zdobić nasze pomieszczenie, jak również chronić przed wpadającymi promieniami słonecznymi i zasłaniać przed sąsiadami.

Shutters

Do jakich pomieszczeń je zastosować?

SHUTTERS nadają się do praktycznie każdego pomieszczenia w naszym mieszkaniu.
Będą zawsze spełniać dwie funkcje: ochronę przed słońcem oraz również formę dekoracji.
Możemy je zastosować w kuchni, w salonie, w łazience, a nawet w sypialni. To, gdzie je zastosujemy, zależy tylko i wyłącznie od naszych upodobań, a ograniczyć nas może jedynie wyobraźnia.

Shutters Shutters

Z czego są wykonane SHUTTERS?

Okiennice wykonywane są z różnych rodzajów drewna lub PCV.
Jeśli chodzi o konkretne rodzaje drewna, możemy wyróżnić drewno lipowe oraz topolowe.
PCV jest to nieplastyfikowany polichlorek winylu.

Kształty i kolory

SHUTTERS projektowane i wykonywane są w przeróżnych kształtach. Począwszy od zwykłych ram prostokątnych, po ramy półokrągłe, a nawet okrągłe. Tak naprawdę można powiedzieć, że sami projektujemy sobie SHUTTERS wg własnych potrzeb i upodobań.

Shutters

Kolory… wszyscy mamy odmienne gusty i różne mieszkania, dlatego pamiętajmy, że okiennice powinniśmy odpowiednio dobrać do wystroju miejsca, w którym mieszkamy! Jest naprawdę szeroka gama kolorów, więc każdy może znaleźć coś dla siebie i do swoich czterech kątów.

Jak to działa?

Okiennice składają się z drewnianych paneli. Panele te można ustawiać w dowolny sposób, tak by zasłonić okno albo wpuścić trochę słońca. Mogą one być nie tylko otwierane jako całość-można je również składać bądź przesuwać.

Shutters Shutters Shutters

Montaż

To trochę bardziej skomplikowany system przysłaniania okien niż klasyczne sposoby. Powszechnie w montażu używa się ram, a zawiasy projektuje się oddzielnie do każdej okiennicy. Zaleca się montaż przez wykwalifikowanych specjalistów, by uniknąć jakichkolwiek problemów.

Shutters Shutters

Gdzie kupić?

Można je kupić w wielu sklepach internetowych, aczkolwiek strona internetowa i salon Rolbest Shutters to niezawodna firma, jeśli chodzi o jakość usług i produktów.

Czytany: 277

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *