Redakcja Hmag
02.03.18

Allegro. W marcu i kwietniu darmowa dostawa w kategorii dom i ogród!

Jak informuje na swoich stronach Allegro w marcu i kwietniu rozpoczyna się akcja darmowej dostawy w kategorii Dom i ogród.

Darmowe dostawy Allegro

Przez cały marzec i kwiecień Allegro pokryje koszty dostaw do ponad 7 tysięcy punktów odbioru produktów z kategorii dom i ogród. Darmową wysyłką objęte zostaną dostawy do placówek pocztowych, stacji Orlen, Ruchu oraz sklepów sieci Żabka.

darmowa dostawa allegro

To pierwsza tego typo akcja w tym roku, dzięki której będziemy mogli odebrać dodatki do wnętrz korzystając z darmowej wysyłki w miejscach gdzie codziennie robimy zakupy czy tankujemy.

– Wygodna dostawa to nieodłączny element zakupów przez Internet. Wiemy z badań, że Polacy lubią tanie przesyłki docierające możliwie blisko ich miejsca zamieszkania. Dostępność i popularność punktów odbioru w Polsce rośnie bardzo dynamicznie – stanowią one atrakcyjną cenowo i wygodną alternatywę do dostawy kurierem. Partnerstwo z Pocztą Polską daje nam dostęp do największej sieci tego typu w Polsce i będziemy tę współpracę w przyszłości rozwijać – mówi członek zespołu zarządzającego, dyrektor ds. rozwoju Allegro. – Jednocześnie chcemy tą kolejną akcją darmowych dostaw wesprzeć sprzedaż naszych partnerów handlujących na platformie, w szczególności polskich firmy z segmentu MŚP mierzących się w ostatnim czasie z agresywną chińską konkurencją – dodaje Grzegorz Czapski.

Jak kupować na Allegro z darmową dostawą?

Z oferty w kategorii dom i ogród wybieramy interesujący nas produkt i wybieramy jedną z objętych promocją formę dostawy:

  • Poczta Polska – odbiór w punkcie
  • Paczka w Ruchu

Kiedy nasza przesyłka dotrze do wybranego punktu otrzymamy sms z numerem, adresem oraz specjalnym kodem przesyłki. Paczkę będziemy mogli odebrać w godzinach pracy placówki.

Na stacji lub w Żabce

Dzięki współpracy Poczty Polskiej z siecią stacji Orlen oraz sklepów Żabka naszą paczkę odbierzemy również w tych punktach.

Z darmowej dostawy w kategorii Dom i ogród będziemy mogli skorzystać od 6 do 18 marca, a następnie od 2 – 23 kwietnia. Promocją objęte są produkty powyżej 50 zł, a każdy jest oparzony specjalną ikonką.

Źródło: Magazyn Allegro

Czytany: 78

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *