Plant Balance Life
Redakcja polecaRedakcja poleca - OgrodyTech

Plant Balance Life. Aplikacja która pomoże Ci wybrać rośliny.

Aplikacja

10.1Kczytany

Aplikacje wnętrzarskie są coraz popularniejsze : za pomocą kilku przesunięć palcem na telefonie lub tablecie pomogą nam wybrać nowy kolor ścian w salonie czy zaaranżują sypialnię, a czy mogą pomóc nam wybrać rośliny? Teraz tak! Poznajcie Plant Balance Life!

Jak działa Plant Balance Life?

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Zrób zdjęcie przestrzeni, w której chcesz umieścić nowe rośliny. Aplikacja Plant Balance Life pomoże Ci wybrać i zaaranżować w piękny ogród jeden z siedmiu stylów, w którym znajdziesz zarówno rośliny doniczkowe, na parapet, balkon lub klomb. Teraz możesz sam zaaranżować własny ogród w kilkoma kliknięciami!

I. Childs play – Dziecięca Zabawa

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Zainspiruj swoich małych ogrodników tym zabawnym projektem, pełnym ciekawych, nietoksycznych roślin, którym niestraszne będą biegające brzdące czy przypadkowo kopnięta piłka.

II. Birds & Bees – Goście w ogrodzie

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Idealny dla lubiących towarzystwo natury. Ten tryb pomoże Ci przyciągnąć wielu skrzydlatych przyjaciół na Twoje piękne podwórko. Nowoczesne podejście do tradycyjnego ogrodu, świetnie nadaje się do dobrze nasłonecznionych przestrzeni.

III. Jungle vibes -Król dżungli

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Jeśli jesteś wyluzowany i masz dziką osobowość, to taki tryb jest dla ciebie. Aplikacja podpowie, jak urządzić swoją własną dżunglę bujnymi, tropikalnymi roślinami. Grrr!

IV. Desert dreams — Sen o sawannie

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Przyciągają wzrok i są niezmiernie łatwe w pielęgnacji. Wprowadź do domu niezwykle interesującą mieszankę sukulentów i kaktusów. To kompozycja złożona z mocnych rzeźbiarskich roślin, które przetrwają długie tygodnie, nawet gdy zapominasz je podlewać.

V. Formal Luxe – w stylu formanym

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Jeśli regularnie chadzasz na pedicure a brodę skracasz u barbera, to będzie aranżacja idealna dla Ciebie. Znajdziesz tam schludne, dobrze ułożone rośliny dla tych, którzy lubią rzeczy wyrafinowane i eleganckie.

VI. Fantastic Feast – smaczny ogródek.

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

To zestaw roślin stworzony, aby wyglądać i smakować wspaniale. Nic tak nie cieszy, jak owoce (i warzywa) ciężkiej pracy.

VII. Sharehouse Heroes – Ogród dla opornych

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Ten mobilny ogród, eklektyczny jak Ty i Twoi znajomi, oferuje kolekcję niewymagających roślin o niskich kosztach utrzymania, które nie powstrzymają Cię przed imprezowaniem w każdą sobotnią noc.

Prosta nauka

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Przez ponad pół wieku naukowcy przeprowadzali eksperymenty pokazujące światu, że rośliny są dobre dla naszego zdrowia i szczęścia. Twórcy aplikacji Plant Balance Life współpracowali z naukowcami z Uniwersytetu RMIT i Uniwersytetu w Melbourne, aby wybrać rośliny o jak najlepszych właściwościach.

Dlaczego warto otaczać się roślinami?

Plant Balance Life
plantlifebalance.com.au

Rośliny usuwają toksyny z powietrza: wydzielane przez farby, lakiery i powłoki meblowe oraz zanieczyszczenie pochodzące z zewnątrz, takie jak zawieszony pył i popiół. Już jedna lub dwie rośliny zaczynają znacznie zwiększać jakość powietrza w przestrzeni.

Rośliny wprowadzą Cię w stan relaksu, zainspirują, a zielony kolor pozytywnie wpłynie na nastrój. Różnorodność rozmiarów i gatunków jest kluczowa w urządzaniu domowego ogrodu.

Aplikacja Plant Balance Life dostępna jest zarówno na IOS i urządzenia z Androidem – pobierz.

Zobacz też: 10 roślin, które powinieneś mieć w sypialni.

Leave a Response

Sylwia
Z wykształcenia magister architektury wnętrz, z zamiłowania wielbicielka rzeczy niepowtarzalnych i nietuzinkowych rozwiązań. Dzięki HomeMag będę dzielić się z Wami nowinkami z cudownie szerokiego świata home & garden.