Redakcja Hmag
06.03.18

Piękne, METAlove wieszaki, stojaki i nie tylko.

Zamiłowanie do minimalizmu w metalowej oprawie czyli METAlove wieszaki, stojaki, huśtawki, a nawet zegary.

Wszystko zaczęło się 5 lat temu w Szczecinie. Marcin, młody designer z ogromną pasją wraz ze swoją żoną Alicją rozpoczęli podróż, która pewnego dnia stała się marką STUDIO-62.

O pierwszych chwil pragnęli, by otaczająca ich przestrzeń codzienna była niezwykła, dlatego postanowili zająć się tworzeniem produktów dedykowanych osobom chcącym wypełniać swoje wnętrza niebanalnymi pomysłami.

Prototypy

Piękne, metaLove wieszaki, stojaki i nie tylko

Pierwsze pomysły i modele powstawały w ich mieszkaniu w bloku pod numerem 62. To właśnie od numeru mieszkania pochodzi nazwa firmy i to właśnie tam jako pierwszy powstał stolik kawowy metalowy z metalowym blatem No337, który do dziś stoi w pracowni STUDIO-62. Z czasem powstały kolejne metalowe stoliki i pomocniki.

METAlove wieszaki

Klienci coraz częściej jednak dopytywali o wieszaki. Małżeństwo postanowiło więc powiększyć ofertę o metalowe wieszaki i stojaki. Był to strzał w dziesiątkę, a największym hitem okazał się wieszak metalowy sufitowy podwójny No26.

Zainteresowanie rosło na tyle, że do kolekcji METAlove dołączyły kolejne wieszaki, które szybko znalazły uznanie wśród klientów.

Obecnie STUDIO-62 to specjaliści w dziedzinie wieszaków i stojaków metalowych, a nasze produkty są wysyłane do całej Europy.

Drużyna STUDIO-62 to już nie tylko Marcin i Alicja. Dołączył do niej grafik Tomasz ze swoją ekipą, spawacz Radek ze swoją brygadą i utalentowana księgowa Jagoda. Wszyscy prężnie działamy by nasi klienci dostawali piękne przedmioty o najwyższej jakości, dlatego wszystkie oferowane przez nas produkty wykonujemy z dbałością przy użyciu tradycyjnych narzędzi oraz technik.

METAlove huśtawki

Niedawno do kolekcji dołączyły metalowe huśtawki w kształcie koła. Dziś huśtawki to nie tylko element wyposażenia ogrodu. Mogą z powodzeniem zawisnąć w domu nawet jako główny element dekoracyjny.

METAlove zegary

Najnowszym dzieckiem STUDIO-62 są wiszące zegarki. Budzik już nie musi stać na szafce nocnej. Może swobodnie zwisać z sufitu, a tym samym stanowić niebanalną ozdobę sypialni. Już niedługo będą dostępne w regularnej sprzedaży.

Więcej informacji o STUDIO-62 znajdziecie na stronie internetowej www.studio-62.pl.

Zobacz też: Stoliki Pana Dominika

Czytany: 73

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *