DesignMebleRedakcja poleca

Moto Rocker – motor na biegunach.

346czytany

Kiedyś ogromną popularnością cieszyły się koniki na biegunach, dawały dużo frajdy i radości najmłodszym, niestety dziś rzadko je możemy już zobaczyć w dziecięcych pokojach. Gdybyście jednak zapragnęli zafundować swojemu dziecku taką retro zabawkę, a na dodatek, jeżeli jesteście fanami jednośladów, to koniecznie zwróćcie uwagę na Moto Rocker.

Moto Rocker – motor na biegunach

Moto Rocker
Foto: felixmonza.com

Moto Rocker stworzył niemiecki projektant Felix Monza. Ten old-schoolowy motocykl zaprojektowany został tak, aby dziecko mogło naśladować jazdę na motocyklu.

Moto Rocker
Foto: felixmonza.com

Wszystko wygląda bardzo autentycznie, Moto Rocker posiada jednocylindrowy silnik, ma reflektory z przodu i tyłu, ręcznie wykonane skórzane siedzisko i oczywiście tablicę rejestracyjną, którą można spersonalizować.

Moto Rocker
Foto: felixmonza.com

Moto Rocker dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych i przeznaczony dla dzieci od 1.5 do 4 lat.

Moto Rocker
Foto: felixmonza.com

Wytrzymałość motocykla na biegunach to aż 50 kg, a jego cena to aż 1.295,00 €, tak więc jest to raczej przedmiot dla dzieci, zamożnych i doceniających niezwykły design rodziców.

Więcej o projekcie znajdziecie na stronie Felix Monza.

Zobacz koniecznie też: Pokój dziecięcy przyjazny dziecku – zabawki edukacyjne

Leave a Response

hmag
hmag
Redakcja
Piszemy o wszystkim co związanie jest z aranżacją domów i ogrodów. Inspirujemy i dajemy możliwość współtworzenia naszego serwisu. Napisz artykuł