Redakcja Hmag
26.10.17

Nie rezygnuj ze smaku. Smaż mądrze! Patelnia Oil Control.

Smażenie jest jednym z najpopularniejszych sposobów przygotowywania potraw. Takie dania smakują nam zdecydowanie najbardziej. Jest to spowodowane faktem, iż to właśnie tłuszcz jest najlepszym nośnikiem smaku.

Patelnia Oil Control

Tłuszcz jest składnikiem niezbędnym w codziennej diecie, jednak należy pamiętać o stosowaniu go w odpowiednich dla zdrowia ilościach. Na szczęście na rynku AGD pojawiła się nowość, inteligentna patelnia Oil Control marki Florina.

To coś więcej niż sprzęt kuchenny to prawdziwy przełom w świecie kulinariów. Dzięki niej codzienne smażenie i kontrolowanie poziomu spożywanych tłuszczów będzie niezwykle łatwe.

Kontroluj tłuszcz.

Kontrola ilości spożywanych tłuszczów to jeden z najważniejszych elementów zdrowej diety. Odpowiednia ilość tłuszczu pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Posiłki zapewniają nam wtedy odpowiedni bilans kaloryczny, ale też lepiej smakują. Przeciętnie dorosły człowiek potrzebuje ok. 20 gramów tłuszczy na dobę.

 

Często jednak zupełnie nie analizujemy tych danych i w trakcie przygotowywania posiłku wlewamy tłuszcz na patelnię, nie kontrolując jego ilości.

Technologia dobrego smaku.

Tutaj z pomocą miłośnikom smażonych potraw przychodzi marka Florina. Dzięki patelni Oil Control, jedynemu takiemu urządzeniu z inteligentnym systemem kontroli oleju, smażenie nigdy nie było prostsze.

 

Wewnątrz patelni znajdują się dwa wyraźnie zaznaczone okręgi, do których wlewamy 5 lub 10 gramów tłuszczu, w zależności od rodzaju przygotowywanej potrawy.

To bardzo ułatwia kontrolę spożywanych tłuszczów i określenie przyjmowanych w posiłku kalorii.

Powłoka tej niezwykłej patelni to trójwarstwowa struktura Teflon™ Radiance. Dzięki cząsteczkom ferromagnetycznej stali nierdzewnej, przyspiesza proces nagrzewania się naczynia aż o 25%.

To nie tylko skraca czas przygotowywania posiłków, ale również o ¼ obniża zużycie energii! Krótsze smażenie znacząco wpływa nie tylko na poprawę walorów smakowych i przede wszystkim zachowanie wartości odżywczych przygotowywanych potraw.

Podczas smażenia mięso wchłania aż 70% tłuszczu z patelni. Podobnie naleśniki, racuchy i wiele innych potraw. Dlatego tak ważne jest smażenie na zbilansowanej ilości tłuszczu. To sekret zachowania nie tylko naszego zdrowia, ale też dobrego smaku.

Ta innowacyjna powłoka sprawia również, że patelnia Oil Control Florina jest odporna na ścieranie i zarysowanie. Nowoczesny design i łatwe w utrzymaniu w czystości powierzchnie to jej kolejne atuty. Doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, jednak ze względu na wysoką wydajność cieplną, szczególnie polecamy ją do używania na płytach indukcyjnych.

Zbilansowana i zdrowa dieta nie wyklucza rezygnacji z potraw smażonych. Dzięki patelni Oil Control Florina smażymy mądrze, bo kontrola tłuszczu jest niezwykle prosta.

Marka Florina promuje nowoczesne podejście do przyrządzania potraw i zachęca do eksperymentów w kuchni. Przyniesie nam to same korzyści dla zdrowia i lepszego samopoczucia.

Patelnia Oil Control

Oil Control ułatwi codzienne przygotowywanie pysznych i zdrowych posiłków. Ten niezastąpiony gadżet kuchenny to sprzęt, który zawsze chcieliśmy mieć w naszych domach.

Patelnia Oil Control kosztuje 109,90 zł i jest dostępna za darmową wysyłką w sklepie zasmakujradosci.pl

A jak Wy dbacie o wartościowe posiłki dla swoich rodzin? Chcielibyście mieć taką inteligentną patelnię?

Zobaczcie też koniecznie: Przydasie” do ziół i przypraw

Czytany: 92

14 odpowiedzi na “Nie rezygnuj ze smaku. Smaż mądrze! Patelnia Oil Control.”

Dokładnie! Nie różni się ceną od innych przyzwoitych patelni a ile oszczędności dla kieszeni że o zdrowiu nie wspomnę 🙂

To właśnie patelnia dla Ciebie, abyś nie gotowała na oko tylko zastanowiła się nad tym ile tłuszczu używasz do smażenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *