ArchitekturaRedakcja poleca

M.A.Di. Dom w wersji instant

334czytany

W czasach, gdy ceny nieruchomości nieustannie idą w górę, Włoch Renato Vidal stworzył doskonałą alternatywę dla tradycyjnych mieszkań. M.A.Di. to składany dom, który kosztuje tylko 33 000 $, a trzy osoby mogą go złożyć na dowolnym płaskim terenie w około 6 godzin.

M.A.Di.

M.A.Di. składany dom dla każdego

Jest to płaski, składany dom, który kosztuje tylko 33 000 $, a trzy osoby mogą go złożyć w dowolnym płaskim miejscu w około 6 godzin. Dom nie musi być zbudowany na wylewanym fundamencie, dzięki czemu struktura nie ma wpływu na środowisko i można ją rozstawić na problematycznych terenach.

Budynek jest certyfikowany jako bezpieczny sejsmicznie i wykonany z najwyższej jakości materiałów. Występuje w pięciu różnych rozmiarach, począwszy od domu o powierzchni 27 m2 kwadratowych, za 33 000 dolarów, aż po 84 m2 kosztujący 73 000 dolarów.

Wszystkie podstawowe modele obejmują łazienkę z pełnym węzłem sanitarnym, przyłączami mediów kuchennych, schodami i innymi instalacjami technicznymi.

Konstrukcje mogą być bardzo rozbudowane o dodatkowe panele słoneczne, system przydomowej oczyszczalni wody i oświetlenia LED. „ M.A.Di. tworzy przytulne i bezpieczne domy, które można całkowicie dostosować do własnych potrzeb. Czas dostawy wynosi do 60 dni po akceptacji ostatecznych rysunków architektonicznych.

Wnętrze ma elegancki i nowoczesny charakter i bazuje na otwartym planie.

Dom dostępny jest w pięciu rozmiarach, o powierzchniach od 27 m2 aż do 80 m2, w wersjach dwu lub  trzy modułowych.Więcej o M.A.Di. przeczytacie na oficjalnej stronie internetowej.

Zobacz też 1330 Brook Street – dom z recyklingu

Leave a Response

hmag
hmag
Redakcja
Piszemy o wszystkim co związanie jest z aranżacją domów i ogrodów. Inspirujemy i dajemy możliwość współtworzenia naszego serwisu. Napisz artykuł