Redakcja Hmag
31.01.19

Biel w wersji glamour z Clue Studio

Trendy to mają do siebie, że muszą się zmieniać. Obecnie najmodniejsze wnętrza pełne są kolorów o zdecydowanych odcieniach i materiałów dających poczucie przepychu. Dla wielu osób nowy styl może być zachętą do zmian w domu. Większość jednak wybiera bezpieczną klasykę.

Biel w wersji glamour

Czy może być coś bardziej ponadczasowego od wnętrza tonącego w bieli? Ten kolor do salonu proponuje Eichholtz, jednak tym razem nie ma to nic wspólnego z zimnym minimalizmem. Przeciwnie, holenderska marka lansuje biel w wersji glamour.

Biel w wersji glamour

Żeby się o tym przekonać wystarczy spojrzeć na sofy i fotele efektownie pikowane w stylu capitone lub zdobione misternymi przeszyciami. Nawet nowoczesne modele wypoczynkowe Eichholtz dają poczucie przytulności, a to za sprawą szerokich, miękkich poduszek zapraszających do wypoczynku.

Doskonale komponują się z nimi stoliki kawowe z marmurowymi blatami o pięknym rysunku kamienia, przełamującymi monochromatyczny charakter aranżacji. Wnętrze świetnie ocieplają również miedziane lampy lub prosty beżowy dywan.

Inną propozycją jest podkreślenie bieli mebli wypoczynkowych i ścian. Można to zrobić wprowadzając do salonu stoliki kawowe i konsole w lśniących chromem wykończeniach. Dodatkowy błysk wnętrzu dają kryształowe żyrandole, kinkiety i lustra.

Biel w wersji glamour Biel w wersji glamour Biel w wersji glamour

Więcej inspiracji do zaaranżowania eleganckiego i ponadczasowego domu znajdziemy w salonie Clue Studio. www.clue-studio.pl

Zobacz również:

 

Urządzamy łazienkę w stylu glamour

 

Czytany: 91

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *