Redakcja Hmag
27.02.19

Jak zatrzymać czas w fotoksiążce?

Zdjęcia są najlepszym sposobem na uwiecznienie miłych chwil. Dzięki fotografiom możemy w każdej chwili wspominać wydarzenia sprzed lat. Jednym z najlepszych sposobów na to jest fotoksiążka, która zawiera wiele fotografii, jest bardzo trwała i poręczna w użytkowaniu.

Czym zatem jest? Jak ją wykonać? Odpowiedzi i przydatne wskazówki poniżej.

Czym jest CEWE FOTOKSIĄŻKA ?

CEWE FOTOKSIĄŻKA to album ze zdjęciami, które samodzielnie wybraliśmy. Istnieje wiele rodzajów albumów pod względem wielkości oraz kształtów, w których możemy umieścić swoje fotografie. Zdjęcia w książce umieszczone są na poszczególnych stronach i w wybranej kolejności.

Album taki może mieć różne tła — stylizowane na stary papier bądź jednokolorowe. Daje to możliwość tworzenia albumów różnego rodzaju np. pamiątkowego, ze ślubu czy z wakacji.

Fotoksiążka to bardzo komfortowa forma przechowywania zdjęć, gdyż możemy w każdej chwili wrócić do nich bez obawy o zgubienie któregoś lub np. wyblaknięcie. Przechowywanie albumu jest również poręczniejsze niż pojedynczych fotosów.

Jeśli chcemy je oglądać lub pokazać znajomym wystarczy zabrać ze sobą książkę — odbitki pozostaną w domu bezpieczne. Dziki temu rozwiązaniu możemy zamówić drugą kopię np. dla bliskiej osoby.

Jak wykonać fotoksiążkę ?

Wykonanie fotoksiążki jest bardzo proste i z tym zadaniem poradzi sobie każdy. Pierwszym krokiem jest wejście na stronę internetową cewe.pl i pobrać program. Następnie należy wgrać zdjęcia i umieścić je w odpowiedniej kolejności.

Daje to dużo możliwości — np. chronologicznego ułożenia fotografii dziecka. W ten sposób możemy też podzielić książkę na kilka sekcji takich jak wakacje czy spotkanie z rodziną. Korzystać można również z gotowych szablonów, które ułatwią zadanie.

Po wykonaniu projektu wystarczy zapisać projekt i zamówić jego wykonanie. Fotoksiążkę otrzymamy przesyłką lub będziemy mogli odebrać w sklepie.

Jak inaczej można zachować zdjęcia ?

Zdjęcia pomimo swojej magii i możliwości trzymania ich w ręku podczas oglądania są również narażone na uszkodzenia lub zniszczenie. Aby temu przeciwdziałać, dobrym sposobem jest skanowanie zdjęć do pliku cyfrowego.

Możemy zrobić to w prosty sposób a cyfrowe wersje umieszczone na dysku lub w chmurze (dysku internetowym) przetrwają znacznie dłużej i będą praktycznie niezniszczalne. Po zdigitalizowanej możliwe jest ponowne wydrukowanie zdjęć w formie fotoksiążki lub pojedynczo powracając do miłych chwil.

Zobacz również

Jak urządzić idealny kącik kawowy?

 

Czytany: 97

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *