Sylwia
05.12.18

Kolorowe plisy – nowoczesne pomysły na okna

Chcąc ożywić wnętrze i nadać mu ciekawego charakteru, szukamy alternatywy dla klasycznych żaluzji i nudnych rolet. Warto zwrócić uwagę na nowoczesne propozycje – plisy! Harmonijka wkomponowana w okienną ramę z pewnością zainspiruje i zachwyci niejednego amatora aranżacji wnętrz.

To ciekawa alternatywa dla standardowej konfekcji okiennej. Poza standardową funkcją ochrony przed nadmiernym światłem słonecznym, plisowane żaluzje są biżuteryjną ozdobą we wnętrzu. To nowy sposób na aranżację, która niewielkim nakładem finansowym odmieni charakter pomieszczenia.

pomysły na okna

288 powodów do zmian

Aż 288 tkanin znajduje się w kolekcji plisowanych żaluzji w kolekcji Evie od marki Anwis. Tyle samo jest powodów, aby wybrać nową jakość do swojego wnętrza. W wyborze odpowiedniej osłony okiennej i wymarzonej aranżacji okiennej ogranicza nas więc tylko wyobraźnia.

pomysły na okna

W kolekcji dostępne są zarówno najmodniejsze tkaniny, jak i klasyczne rozwiązania. Trendy podpowiadają wykorzystanie eleganckiej bieli, kremów i szarości. Jeśli to jednak nie jest styl Twojego wnętrza, wybierz energetyczny pomarańcz, zieleń lub szaloną malinę.

pomysły na okna

Każdą z 288 tkanin wyróżnia niepowtarzalny wzór i faktura materiału. Stopień przepuszczalności światła możemy wybrać spośród tkanin transparentnych, półprzeźroczystych lub zaciemniających.

Okno piękne i praktyczne

Plisowane żaluzje Evie są montowane w świetle szyby, dzięki czemu mamy nieskrępowany dostęp do ram okiennych. Nowoczesny system opuszczania i podnoszenia żaluzji umożliwia sterowanie położeniem materiału z rynny dolnej.

Dla osób ceniących praktyczne rozwiązania, firma oferuje system z dwoma ruchomymi rynnami – górną i dolną.  Dzięki temu zyskujemy większą kontrolę nad położeniem żaluzji, tworząc np. zazdrostkę. Jeśli chcesz kreatywnych rozwiązań, wybierz plisę Evie, umożliwiającą zamontowanie dwóch rodzajów tkanin w jednej ramie.

Mogą to być materiały w różnych kolorach lub o dwóch poziomach przezroczystości, np. transparentny i zaciemniający. To szybki pomysł na zmianę wystroju, który docenią osoby lubiące częste metamorfozy i kreatywne podejście do swoich wnętrz.

Anwis – światło pod kontrolą

 Firma ANWIS Sp. z o.o., właściciel marki ANWIS, istnieje na rynku od 1979 r. i należy do czołówki europejskich producentów osłon okiennych oraz komponentów używanych do ich produkcji.

Oferta firmy obejmuje kilkanaście grup produktowych przesłon okiennych w systemach wewnętrznych i zewnętrznych, w tym: poziome, pionowe, rolowane i plisowane. Ponadto firma jako producent komponentów do przesłon okiennych, oferuje szeroką gamę detali z tworzyw sztucznych, aluminium, stali i drewna.

Nowoczesny, w pełni zautomatyzowany park maszynowy, umożliwia zachowanie najwyższej, powtarzalnej jakości gotowego elementu.

Jakość ANWIS potwierdza norma ISO 9001:2015 oraz przyznane atesty, certyfikaty, liczne nagrody i wyróżnienia, m.in.: Przedsiębiorstwo Fair Play, Gazele Biznesu, Lider Polskiego Biznesu, Lider Marki. Przez blisko czterdzieści lat działalności na rynku, firma ANWIS wypracowała pozycję lidera w branży osłon przeciwsłonecznych.

Więcej inspiracji na: www.anwis.pl

Shutters – czyli okiennice wewnętrzne

 

Czytany: 92

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *