Sylwia
05.12.18

Mythos 2gether – innowacyjna nowość od Franke

Mythos 2gether zdobył nagrodę w prestiżowym konkursie „Design dla Konesera”. Zdeklasował konkurentów w „Kuchnia, duże AGD” . Nagrodzony sprzęt to urządzenie typu dwa w jednym. Mythos 2gether to płyta indukcyjna z wbudowanym okapem.

Mythos 2gether

To nowoczesne, wielofunkcyjne rozwiązanie, które sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających kuchniach. Klienci stają się coraz bardziej świadomi potrzeby wysokiej jakości w sprzętach AGD. Szukają produktów innowacyjnych, usprawniających przygotowywanie potraw. Nowoczesny, minimalistyczny design produktu wpasuje się w każdą elegancką przestrzeń kuchenną.

Jury konkursu „Design dla Konesera” doceniło fakt, że Mythos 2gether spełnia warunki sprzętu godnego polecenia i zaufania. Wyróżniono zarówno innowacyjną konstrukcję i piękne, ponadczasowe wzornictwo płyty z okapem.

Konkurs „Design dla Konesera” jest cenionym i renomowanym wydarzeniem branży wnętrzarskiej. Model Mythos 2gether doceniono podczas 6 edycji tego wydarzenia.

Co wyróżnia Mythos 2gether?

Mythos 2gether

To rozwiązanie przeznaczone do niewielkich przestrzeni, idealnie sprawdzi się na wyspach kuchennych. Okap zintegrowany bezpośrednio z płytą grzewczą, usuwa zapachy potraw i tłuszcz bezpośrednio znad naczyń. Dzięki temu woń gotowanych dań nie rozprzestrzeni się do innych pomieszczeń. Wlot okapu licuje się z powierzchnią płyty.

To pozwala na swobodne przesuwanie naczyń bez konieczności podnoszenia garnków lub patelni. Płyta indukcyjna z eleganckim czarnym szkłem jest pozbawiona ramki, dzięki czemu może być zamontowana w dwojaki sposób: nakładana na blat lub wpuszczona i zlicowana z jego powierzchnią. Mythos 2gether oferuje pełną automatyzację i kontrolę procesu gotowania.

Do wyboru mamy funkcje rozmrażania (temp. 42°C), podgrzewanie (70°C) oraz gotowanie w 94°C. Wszystkie funkcje urządzenia obsługujemy z poziomu panelu dotykowego na szkle. Elektroniczne elementy są oczywiście zabezpieczone przed działaniem wody. Okap otrzymał w testach najwyższą klasę energetyczną A+++, co jest fenomenem w skali tych urządzeń.

Mythos 2gether pozwala więc na wiele cennych oszczędności – od finansowych po cenną przestrzeń nad płytą grzewczą.

Więcej informacji o produktach i marce Franke znajduje się na www.franke.pl/ks

Zobacz również

Płyta Solgaz – zalety i wady Polskich płyt gazowych

Czytany: 104

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *