Redakcja Hmag
26.11.18

La Dolce Vita – włoski styl życia w kolekcji Genova od Gala Collezione

Genova Gala Collezione. Włoski styl jest synonimem dobrego smaku i wysokiej jakości. Włoskie wzornictwo, moda i aranżacja wnętrz od lat zachwycają świat swoją wyszukaną, elegancką formą. Szczególnymi względami darzymy zwłaszcza włoskie meble.

La Dolce Vita – włoski styl życia w kolekcji Genova od Gala Collezione

Niezwykły styl i szyk sof pochodzących półwyspu apenińskiego. Genova to najnowsza kolekcja marki Gala Collezione świetnie wpisuje się już w ramy klasyki włoskiego designu. Oszczędna, minimalistyczna forma, materiały najwyższej jakości i dbałość o najdrobniejsze szczegóły wykonania to nieodzowne cechy dobrego, nowoczesnego wzornictwa.

Chic italiano

Włoskie sofy mają zazwyczaj lekką, delikatną formę i wysokie nóżki. Ich kształt często wieńczy prostą bryłę mebla. Włoskie zestawy mebli wypoczynkowych są przede wszystkim oszczędne w formie i wyrafinowane bez przesadnej dekoracyjności.

Ten elegancki minimalizm jest niezwykle trudny do osiągnięcia, dlatego tak ważny jest odpowiedni projekt. Dla włoskich marek tworzą gwiazdy światowego designu: Patricia Urgiola, Konstantina Grcica czy Philippe’a Starck.

Genova Gala Collezione  Dyskretna elegancja

Gala Colezzione to Polski producent mebli w stylu włoskim. Nie pozostaje w tyle za światowymi trendami, tworząc wzory mebli o wyrafinowanych, ponadczasowych formach. W swojej najnowszej kolekcji firma postawiła na elegancką klasykę.

Rodzina mebli GENOVA składa się z dużej, trzyosobowej sofy, mniejszej dwuosobowej oraz pufy. Dzięki temu mamy więc możliwość zbudowania wypoczynkowej aranżacji we własnym salonie. Meble możemy również dowolnie spersonalizować. Producent oferuje dwa rodzaje tapicerki: skórę naturalną i tkaninę w różnych kolorach. Możemy nawet dobrać kolor nici! Kolejną nowością, którą proponuje producent są platformowe nóżki z metalu.

Genova Gala Collezione

Dzięki temu mamy wiele możliwości aranżacyjnych. Nóżki są modnie surowe, industrialne. Taka bryła mebla świetnie pasuje do wnętrz w stylu nowoczesnym lub loftowym. Miękkie obicia oparć i siedzisk sofy Genova świetnie kontrastuje z surowością nowoczesnych, metalowych konstrukcji.

System automatycznego powrotu

Sofy korzystają z nowoczesnych rozwiązań dla Waszego komfortu. Oparcie z systemem SAR (System of Automatic Return), zapewnia niezwykle komfortowe użytkowanie. To pozwala na płynną regulację kąta nachylenia oparcia, zapewniając 100 dopasowania do pozycji, w której najbardziej lubimy odpoczywać. Dzięki modułowemu systemowi SAR kilkoro użytkowników może odpoczywać na jednej sofie w różnych pozycjach.

Genova Gala Collezione

Kiedy siedzimy na sofie z wyprostowanym oparciem, druga osoba obok może zrelaksować się w wygodnej pozycji półleżącej. Mebel wykorzystuje nowoczesny i bezpieczny mechanizm gazowy, który wspomaga użytkowanie funkcji. Dzięki temu mebel samoczynnie ustawia pozycję oparcia do pionu, czyli pozycji wyjściowej.

Puff, jak wygodnie!

Oprócz sof w kolekcji znajdziemy również wysoką pufę. Szeroki taboret o wymiarach 74 x 134 cm. To wielofunkcyjny mebel, który może pełnić rolę siedziska dla dwóch osób lub podnóżka, czy stolika do czytania.

Genova Gala Collezione

Kolekcja Genova jest ukłonem w stronę włoskiego, luksusowego minimalizmu. Marka dedykuje ją miłośnikom włoskiego wzornictwa. Prosta, nienachalna forma mebla sprawi, że rewelacyjnie odnajdą się zarówno w eleganckim salonie czy gabinecie, uświetnią spotkania w prestiżowym biurze. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie szukamy klimatu dyskretnej elegancji.

Teraz dzięki darmowej aplikacji Viev at Home możecie zobaczyć, jak meble z kolekcji Genova będą wyglądały w Waszym salonie! Aplikacja jest bezpłatna i niezwykle łatwa w użyciu, dzięki temu na pewno podejmiecie przemyślaną decyzję o zakupię.

Lista salonów, w których można zobaczyć meble na żywo i dokonać zakupu znajduje się na stronie www.GalaMeble.com

Zobacz również

 

Aplikacja Ikea Place pomoże Ci urządzić mieszkanie

 

Czytany: 134

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *