Redakcja Hmag
26.11.18

Sztuka kulinarna

W kuchni, jak w pracowni artysty mieszają się smaki i aromaty. Dzieła jadalnej sztuki pobudzają wyobraźnię i zmysły, dzięki którym odbywamy podróże w najdalsze zakątki świata. Ważna jest również oprawa wizualna, która dopełni całości kompozycji.

W kuchni liczy się nie tylko wystrój wnętrza i organizacja przestrzeni sprzyjająca przyjemności kulinarnych uniesień, ale równie ważna jest najwyższa jakość produktów, sposób przygotowywania oraz serwowania gotowych potraw.

Każdy z artystów, w tym sztuki kulinarnej, ma swój unikalny, niepowtarzalny styl. Istnieją różne techniki wyrażania siebie, sposobów przekazywania emocji w sztuce i każdy z twórców dąży w tym do perfekcji. Po drodze szukamy inspiracji, tak w kuchni jak i w sztuce.

Szczypta elegancji

Coraz częściej kuchnia jest miejscem, w którym spotyka się wiele dziedzin twórczości. W kuchniach S-line na pewno! Niedawno w salonie S-line Studio w Gorzowie odbył się wernisaż fotografii niezwykłego artysty, Szymona Brodziaka.

Tłem dla pięknych fotografii była ekspozycja salonu, składająca się z najnowszych sprzętów najwyższej jakości. Partnerem wydarzenia została firma Comitor Sp. Z.o.o

Specjalność szefa kuchni

Gwiazda wernisażu Szymon Brodziak to to utytułowany fotograf, laureat 28 nagród. Czarno-białe, minimalistyczne fotografie zawisły w niecodziennych aranżacjach. Monochromatyczne kuchnie stanowiły przepiękne tło, komponując się ze zdjęciami i uwypuklając ich walory.

Niezwykle zmysłowe fotografie pobudziły apetyt odwiedzających. O podniebienia przybyłych gości zadbała restauracja Między Wierszami a wernisaż uświetnił pokaz gotowania na żywo przygotowany przez wybitnego szefa kuchni, Roberta Wojnarowskiego.

Rozmowy o sztuce i kulinariach w tej niezwykłej aranżacji były jak aperitif i zaostrzyły apetyt gości na więcej.

Prywatna kolekcja dzieł sztuki

Dzięki unikalnemu, eleganckiemu designowi urządzeń oferowanych przez firmę Comitor możecie urządzić prywatną galerię we własnej kuchni. Odnajdą się nawet w niewielkim wnętrzu.

Sprzęty marki Küppersbusch idealnie nadają się do zabudowy, dzięki czemu łatwo uzyskacie w kuchni dyskretną, elegancką przestrzeń, na tle której przepięknie zaprezentuje się każde dzieło sztuki. Designerskie okapy, sufitowe Best lub chowane w blacie od marki Novy same w sobie są jak ozdobne ornamenty.

Dzięki unikalnej, eleganckiej linii same aspirują do roli małego arcydzieła. Wszystkie sprzęty kuchenne są ciche, dzięki czemu nic nie rozproszy was w kuchni podczas kontemplacji dzieł sztuki, nie tylko tej kulinarnej.

W tak wyposażonej kuchni z łatwością zaserwujesz swoim bliskim wykwintne dania godne gwiazdek Michelin a zlewozmywak i baterie Bianco szybko pomogą uporać się z powstałym podczas gotowania bałaganem. Prawda, że proste?

Zdjęcia: S-Line Studio Więcej: www.comitor.pl

Czytany: 56

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *