Meble

Projekt ACH – naturalnie we wnętrzach

1.07Kczytany

Ciężki dzień w pracy, nawał obowiązków, pośpiech, trudne rozmowy… Ach! Gdyby tak można było znaleźć się w jakimś spokojnym miejscu. Na przykład w lesie. Usłyszeć śpiew ptaków, poczuć zapach roślin, odetchnąć świeżym powietrzem. Ale przecież na co dzień nie możemy sobie pozwolić na choćby krótką wyprawę na łono natury.

Na szczęście są ludzie, którzy wychodzą naprzeciw takim potrzebom – należą do nich Paulina i Bartek i ich PROJEKT ACH – nowa marka na polskim rynku designu.

Projekt ACH

Meble i akcesoria ACH są tworzone z drewna, sklejki, roślin i szkła, czyli z materiałów wprowadzających do mieszkań ducha minimalizmu, eleganckiej prostoty i swobody. 


-Projekt, poprzez technologię, obróbkę i wykończenie drewna to nasza wspólna rola. – opowiada Paulina. Jednak ostatnie słowo mają nasi krytycy w wieku 2 i 4 lata, zarówno jeśli chodzi o tematykę naszych działań, jak i o design. Aż miło się patrzy, gdy przynosimy prototyp nowego mebla do domu, a dzieci biją się o niego tak długo, aż pojawi się jakiś następny.

Współpraca z architektami i designeramiMłodzi projektanci współpracują również z innymi architektami i designerami , aby produkty dostarczane klientom doskonale spełniały swoją rolę – a więc nie tylko pełniły funkcję użytkową, ale również cieszyły oko i nadawały wnętrzom niepowtarzalny charakter.Wśród produktów ACH znajdują się ażurowe ściany i panele, w których można umieścić zielone obrazy (nieodłączną ich częścią jest chrobotek – mech islandzki – porost niewymagający żadnej pielęgnacji) lub donice z innymi roślinami. 


– Uwielbiam światło. Ściana ażurowa oddziela przestrzeń, nie zabierając światła. I uwielbiam zieleń. Moje mieszkanie wygląda już powoli jak las. Na pionowej ścianie zmieszczę jeszcze sporo roślin, na które nie mam już miejsca na parapetach i w donicach stojących – wyjaśnia Paulina.

Na uwagę zasługują również nasze optyczne sześciany, z których tworzymy oryginalne wiszące regały. Najbardziej lubię aranżacje z zielenią, jednak pomysłów na ich aranżację może być naprawdę wiele.

Projekt ACHACH to jednak nie tylko przydatne akcesoria – donice, lustra czy optyczne sześciany. Projektanci tworzą również drzwi, fronty, okładziny ścienne i sufitowe oraz meble – także te adresowane dla najmłodszych.

Ach dla najmłodszych

Przykładem tych ostatnich są zabawne krzesełka–krokodyle, które szybko mogą stać się przyjaciółmi każdego dziecka, krzesełka do nauki siadania, biurko rosnące wraz z dzieckiem , czy stolik zgódka-niezgódka, który powstał z myślą o łagodzeniu sporów między rodzeństwem. Meble dziecięce ACH będzie można zobaczyć już wkrótce w ramach SILESIA BAZAAR Kids w Chorzowie.

Projekt ACHO wyjątkowej jakości produktów tworzonych w ramach Projektu ACH decyduje fakt, iż każdy z nich powstaje z myślą o konkretnym kliencie – projekty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb odbiorców, a wszystkie przedmioty dosłownie przechodzą przez ręce twórców marki, dla których praca jest przede wszystkim pasją.

Więcej informacji o marce i produktach znajdziecie na stronie ProjectAch oraz na facebooku.

Zobacz również Tabanda robi fajne rzeczy.

Leave a Response

hmag
hmag
Redakcja
Piszemy o wszystkim co związanie jest z aranżacją domów i ogrodów. Inspirujemy i dajemy możliwość współtworzenia naszego serwisu. Napisz artykuł