Redakcja Hmag
29.10.18

Zgódka niezgódka, krokodyle i króliki. Projekt ACH

Paulina i Bartek z Projekt ACH nie pierwszy raz nas zaskakują. Tym razem przedstawiamy Wam ich kolekcję Kids, a w niej zaprojektowane na żywych organizmach, piękne, funkcjonalne i spełniające funkcje edukacyjne mebelki dla najmłodszych.

Dla najmłodszych mamy oczywiście prezent – bezpłatne kolorowanki do wydrukowania i wierszyki od Projekt ACH.

Zgódka-niezgódka stolik z wkładanymi domkami

Gdy ziemia starszaka zostaje zaatakowana przez młodsze rodzeństwo często leją się łzy, bywa że cierpią również zabawki. Wieczne powtarzanie: „podziel się”, „pozwól mu”,”zostaw”, „nie zabieraj” jest męczące nie tylko dla rodziców, ale również dla dzieci…

Szukając sposobu na załagodzenie takich sytuacji, zaprojektowaliśmy stolik dla dwojga z jednej strony dający możliwość wspólnej zabawy, z drugiej znów – podziału ziem na dwa osobne terytoria. Nie grubym i wysokim murem aa… zabawą.

ZGÓDKA-NIEZGÓDKA to stolik posiadający serię otworów, do których możemy włożyć DOMKI- zabawki- organizery do wkładania.

DOMKI służą do samodzielnego wkładania, wyjmowania, chowania. Dlaczego jeden stolik a nie dwa osobne? Jako świadomi rodzice nie chcemy rozdzielać naszych pociech, by każdy w innym koncie bawił się swoimi zabawkami. Chcemy nauczyć nasze dzieci współpracy, dzielenia się, a przede wszystkim chcemy by nauczyły się spędzać wspólny czas w zgodzie.

Pobierz kolorowankę .pdf

DOMKI ustawione w stoliku oddzielają dzieciakom przestrzeń, stwarzając dwa osobiste terytoria. Ograniczają tym samym możliwość zabierania zabawek z drugiej połowy stolika, czy rysowania po pracy brata/siostry, jednak dzieci wciąż mają ze sobą kontakt wzrokowy, spędzają czas wspólnie.

ACH krzesełko

Krzesełko ACH to najmniejsze z naszych krzesełek i jednocześnie jeden z naszych ulubionych mebli dziecięcych. Zaprojektowane zostało dla 8 miesięcznej Zosi-Samosi która, choć dopiero rozpoczynała przygodę z chodzeniem, chciała robić wszystko to co starszy brat.

Samodzielne siadanie na zwykłych krzesełkach kończyło się zawsze wywrotką i urazami, mimo to nie zniechęcało małej Samosi do dalszych prób. Zniechęceni daremnymi poszukiwaniami krzesełka idealnego dla niespełna rocznego łobuza, zaprojektowaliśmy takie krzesełko sami. Lekkie, poręczne i bardzo wygodne.

Dzieciaki bez problemu samodzielnie przesuwają lub przenoszą krzesełko z miejsca na miejsce. Bardzo stabilne. Świetnie nadaje się do nauki samodzielnego. siadania dla maluchów, a z doświadczenia wiemy, że dzielnie stoi i nie wywraca się nawet przy próbach stawania, skakania i realizacjach innych oryginalnych pomysłów naszych pociech. Uwielbiają je zarówno roczniaki jak i pięciolatki.

DOMKI, krzesło i stolik

To kreatywny zestaw, przy którym wyobraźnia dziecka nie zna granic. Otwory zaprojektowane zostały tak, by stolik w każdej chwili mógł stać się częścią zabawy.

W jednej chwili okna stanowią podpory dla dla torów drewnianych, w innej zaś stanowią wyskocznie dla torów samochodowych, zagrodę dla zwierząt, czy domek dla lalek.

Pobierz kolorowankę .pdf
  • Stolik DOMEK: 46 cm x 46 cm x 45 cm,
  • Krzesełko DOMEK: 28 cm x28 cm x 26 cm (wys. siedziska) Nadają się idealnie dla dzieci od 2 do ok. 5 roku życia.

KROKODYLE krzesełka

Groźne tylko z pozoru. Wyszkolone, by strzec pokoiki naszych pociech przed wszystkimi zjawami i niechcianymi gośćmi. Najlepsi przyjaciele dzieci, a także dorosłych za upragnioną umiejętność kamuflażu.

Pobierz kolorowankę .pdf

KROKODYLE dostępne są w dwóch wymiarach. Mniejszy o wysokości siedziska na poziomie 26 cm nadaje się idealnie dla najmłodszych, większy o wysokości siedziska na poziomie 28cm, dla dzieci od 2-3 lat.

Krzesełka zaprojektowane są w taki sposób by, zamawiając dwa w różnych rozmiarach, móc schować jedno pod drugim. W ten sposób dwa krzesełka zajmują tylko jedno miejsce.

KRÓLIKI

KRÓLIKI to wyjątkowe, poręczne krzesełka dostępne w dwóch wzorach. Obydwa wygodne do samodzielnego przenoszenia. Podobnie jak krzesełko ACH są bardzo dobrze wyważone i stabilne.

Radzą sobie z wieloma pomysłami dzieciaków. Wysokość siedziska na poziomie 28cm, polecamy dzieciom od 2-3 roku życia.

Pobierz kolorowankę .pdf

Pobierz wszystkie kolorowanki .pdf

Projekt ACH łączy naturalne materiały z funkcjonalnością i pięknym designem, oddając nam do użytku produkt kompletny. Po więcej informacji i inspiracji zapraszamy na stronę Projekt ACH.

Zobacz również:

 

Projekt ACH – naturalnie we wnętrzach

 

Czytany: 151

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *