DesignRedakcja polecaRedakcja poleca - aranżacje

Tabanda robi fajne rzeczy!

1.41Kczytany

Tabanda pochodzi w Trójmiasta, a dokładnie z Gdańska gdzie projektują i produkują fajne rzeczy. Megi, FIlip i Tomek (na zdjęciu) to główni projektanci Tabandy albo inaczej tej bandy 😉  

Ich wizytówką jest drewniana sklejka, poddawana ręcznej obróbce dzięki czemu nabiera ona osobistego charakteru. Jak sami mówią ich projekty dostają własne życie i stają się pełnoprawnymi członkami ich zespołu. Na całe szczęście Tabanda dzieli się swoimi dziełami i możecie zaprosić je do swoich domów.

Ich projekty trafiały na łamy między innymi  Wallpaper czy Elle Decor, zdobywali również czterokrotnie wyróżnienie na Łódź Design Festival.

Wybraliśmy dla Was kilka naszym zdaniem ciekawych propozycji z całej oferty.

Regał Dynks

Regał inny niż wszystkie, ma nieograniczone rozwiązania i jednocześnie zaprasza Cię do współprojektowania. Tak właściwie jak będzie wyglądał w Twoim salonie zależy tylko od Ciebie.

regał DYNKS - Tabanda
regał DYNKS Cena: od 1 708,00 zł

Dynks to najwyższa jakość, prosty system montażu ale co najważniejsze jest przyjemny w dotyku, jeżeli do tego dodamy nieograniczone możliwości jego modyfikacji to otrzymamy regał idealny.

Lampania

Oprócz tego, że wygląda fantastycznie to lubi podróże po wnętrzach dlatego jest uzbrojona w długi i kolorowy przewód aby jej to ułatwić.

LAMPANIA Tabanda
LAMPANIA Cena: 589,00 zł

Lampania zyskała uznanie na Łódź Design Festival gdzie w 2011 orku otrzymała nagrodę Must Have.

LAMPANIA Tabanda
LAMPANIA Cena: 589,00 zł

Stołowa

Skoro już jesteśmy przy lampach to musimy wspomnieć o Stołowej. Łamie stereotypy bo kto powiedział, że przedmioty muszą być trójwymiarowe? 

STOŁOWA Tabanda
STOŁOWA Cena: 390 zł

Stołowa wygląda tak jakby ktoś narysował ją na skrawku papieru i jest dostępna w sześciu kolorach bo bardzo dobrze czuje się w grupie. 

Stołowa Tabanda
STOŁOWA Cena: 390 zł

Winio stojak na wino

Wizytówką dobrego projektanta, jest to że nic się nie może zmarnować i tak kawałki sklejki posłużyły do stworzenia stojaka na wino o wdzięcznej nazwie Winio.

WINIO - stojak na wino Tabanda
WINIO Cena: 239,00 zł

Sofa

Na zakończenie jeszcze sofa, która w swoich boczny półkach pomieści najpotrzebniejsze rzeczy. Po za tym że jest praktyczna jest również niesłychanie wygodna i dostępna aż w sześciu kolorach. 

Sofa Tabanda
SOFA Cena: 7500 zł

Jeżeli tak jak my jesteście oczarowani projektami Tabanda to zobaczcie koniecznie ich całą kolekcję w sklepie polishdesignonly.com i dajcie nam znać w komentarzach co podobało Wam się najbardziej, co chcielibyście mieć w swoich domach.

6 komentarzy

Leave a Response

hmag
hmag
Redakcja
Piszemy o wszystkim co związanie jest z aranżacją domów i ogrodów. Inspirujemy i dajemy możliwość współtworzenia naszego serwisu. Napisz artykuł