Redakcja Hmag
20.11.17

CoachCoaster Twój podręczny przyjaciel.

Czym właściwie jest CouchCoaster?

To gadżet, który docenią wszyscy, którzy cenią sobie wygodę i komfort wypoczynku na kanapie. Dzięki tej silikonowej podstawce możesz mieć swój ulubiony napój w zasięgu ręku, czyli dokładnie tam, gdzie zawsze powinien być.

CoachCoaster
CouchCoaster in Cool Cream Cena: 99 zł

Czy podczas oglądania telewizji lub czytania książki musisz sięgać na odległy stolik kawowy? CouchCoaster zapewni komfort delektowania się ulubioną kawą czy sokiem, bez wysiłku ciągłego odstawiania szklanki czy kubka.

CouchCoaster
CouchCoaster in Cool Cream Cena: 99 zł

CouchCoaster jest wykonany z najwyższej jakości silikonu, dzięki czemu nie tylko jest niezwykle wytrzymały i odporny na temperaturę napojów, ale również chroni tapicerkę kanapy przed nieumyślnym jej zalaniem.

CouchCoaster
CouchCoaster in Jet Black Cena: 99 zł

Prosty, uniwersalny kształt podstawki sprawia, że pasować będzie na wszystkie rodzaje kanap i foteli. Niezależnie od rodzaju i rozmiaru Waszego ulubionego miejsca wypoczynku, CoachCoaster będzie stabilnie leżał na każdym materiale obiciowym, bez obawy o przypadkowe zsunięcie. Zabezpieczają przed tym specjalnie wykonane ramiona, które stabilizują i dociążają podstawkę.

Co można trzymać w tej podstawce?

Silikonowa kieszonka z łatwością pomieści szklanki, kubki w różnych rozmiarach, te z uszkiem lub bez, kieliszki, butelki i puszki, napoje zarówno gorące, jak i zimne.

CouchCoaster
CouchCoaster in Steel Grey Cena: 99 zł

Ten gadżet jest niezwykle prosty w obsłudze: mogą z niej korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci. Minimalistyczny design sprawia, że CoachCoaster odnajdzie się w klimacie każdego wnętrza.

Dla kogo jest CoachCoaster?

Dla każdego, kto nie chce się więcej odrywać od wciągającego filmu lub meczu ulubionej drużyny sportowej, aby sięgać po napój. Dla każdego, kto posiada dzieci lub zwierzęta, ale bardzo ceni spokój o czystość mebli w mieszkaniu.

CouchCoaster
CouchCoaster in Cool Cream Cena: 99 zł

Dla każdego, kogo w wyborze wymarzonego stolika kawowego ogranicza skromny metraż mieszkaniowy.

CouchCoaster
CouchCoaster in Jet Black Cena: 99 zł

My uwielbiamy gadżetowe nowości i chętnie widzielibyśmy takiego pomocnika na naszej kanapie. CoachCoaster możecie kupić w oficjalnym sklepie internetowym.

Dajcie znać, czy również przypadł Wam do gustu!

Czytany: 106

4 odpowiedzi na “CoachCoaster Twój podręczny przyjaciel.”

Fajna rzecz i przydałaby mi się. Na zdjęciu na fejsie wyglądała rewelacyjnie, jak wielka plama z kawy 😀 szkoda, że naprawdę tak nie wygląda bo kupiłabym natychmiast 😀

Muszę przyznać, że jest to mega pomysł! Ile razy podczas oglądania telewizji, musiałem odstawiać kubek z kawą, czy też po prostu małą butelkę na biurko. Takie cudeńko zdecydowanie pomogłoby mi w codziennym życiu 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *