Sylwia
22.09.17

Teamosa. Twój Mistrz Ceremonii parzenia herbaty

Teamosa to w pełni zautomatyzowana maszyna do parzenia herbaty. Wykorzystując nowoczesną ekstrakcję ultradźwiękową, pozwala zachować do 20% więcej przeciwutleniaczy niż tradycyjnie zaparzona herbata!

Urządzenie może indywidualnie dostosować moc i smak każdego naparu, abyś mógł delektować się każdą filiżanką. To coś więcej niż czajnik nowej generacji.

Używając tego urządzenia nie jesteśmy skazani na tylko jeden rodzaj herbaty. Możemy swobodnie wybierać pomiędzy herbatami liściastymi w różnych wariantach smakowych lub gotowymi kapsułkami Teamosa . Wtedy również otrzymamy instrukcje dotyczące sposobu i czasu zaparzania.

Sztuka i inżynieria parzenia herbaty

Samo parzenie herbaty nie jest trudne, jednak ta czynność wymaga precyzji. Główne czynniki decydujące o przygotowaniu idealnej filiżanki herbaty to temperatura wody i czas parzenia.

Teamosa to czysta nauka.

Teamosa jest pierwszą maszyną do parzenia herbaty, która łączy współczesne rozwiązania inżynierii i sztukę tradycyjnego parzenia. Cechy, które sprawiają, że to urządzenie może stać się Twoim najlepszym przyjacielem w nadchodzące jesienne wieczory, to:

  • precyzyjne ustawienia temperatury,
  • kontrolę czasu parzenia.
  • możliwość sparowania i sterowania urządzenia smartfonem.
  • ekstrakcja ultradźwiękowa dla wydobycia wszystkich dobroczynnych składników herbaty.
  • można używać jednakowo z gotowymi do parzenia kapsułkami, lub użyć dowolnych liści ulubionej herbaty.
  • intuicyjna obsługa przy pomocy jednego guzika.
  • funkcja samoczyszczenia.

Zmaksymalizuj korzyści zdrowotne herbaty — ekstrakcja ultradźwiękowa.

Głównymi substancjami prozdrowotnymi w herbacie są polifenole oraz powszechnie znane przeciwutleniacze. Firma Teamosa zastosowała ekstrakcję ultradźwiękową w celu zwiększenia wydajności przeciwutleniaczy w temperaturze 65 ° C.

Dzięki temu maksymalnie wykorzystamy ich właściwości prozdrowotne. Herbata zawiera również substancje, które wspomagają obniżenie ryzyka chorób serca, raka i cukrzycy.

Wygoda przede wszystkim

Dodatkowo, możesz sterować urządzeniem poprzez swojego smartfona! Teamosa ma programy dostosowane rodzaju herbaty, które intuicyjnie wykorzystasz do przygotowania następnej filiżanki ulubionego napoju.

Możecie ją więc zaparzyć, nie ruszając się z wygodnej kanapy. Niestety, urządzenie jeszcze nie posiada funkcji jej przynoszenia

Nowoczesny zaparzacz do herbaty Teamosa możecie poznać bliżej i zamówić na stronie producenta teamosa.com

Koniecznie dajcie znać, co sądzicie o tym urządzeniu w komentarzach. Czy chcielibyście mieć takiego pomocnika w swojej kuchni?

Czytany: 104

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *