Redakcja Hmag
08.03.18

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew polecana przez Kasię Bujakiewicz!

Katarzyna Bujakiewicz – aktywna mama i miłośniczka zdrowego stylu życia została ambasadorką marki Florina by Emalia Pleszew. Swoim nazwiskiem promuje najwyższej jakości emaliowane artykuły gospodarstwa domowego, które wyróżniają się wspaniałym wzornictwem i oryginalnym designem. Dwie kolekcje – Scandi i Majolica, dostępne są już w sprzedaży.

Fit&Healthy

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz!

Kasia Bujakiewicz doskonale wie, jak łączyć zawodowe wyzwania i pasję aktorską z codziennymi wyzwaniami, udanym życiem prywatnym i rolą aktywnej mamy. Dla współczesnych kobiet aktywność fizyczna, zdrowie i właściwa dieta są bardzo ważnymi czynnikami, które pomagają utrzymać dobrą formę, równowagę i świetne samopoczucie, niezbędne w życiu „na wysokich obrotach”.

Dlatego identyfikując się z ideą „Fit&Healthy”, która przyświeca marce Florina, Kasia Bujakiewicz została jej ambasadorką. Efektem są przepiękne kolekcje artykułów gospodarstwa domowego Florina by Emalia Pleszew, w tworzeniu których aktorka brała czynny udział.

Pięknie i zdrowo

Linia Florina by Emalia Pleszew to najwyższej jakości emaliowane garnki i naczynia, które zachwycą wszystkich miłośników prostoty, bliskości natury i lekkich, bezpretensjonalnych aranżacji. Niezwykłe wzornictwo, spokojna kolorystyka i funkcjonalny, minimalistyczny design to główne atuty dwóch kolekcji: Scandi i Majalica.

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz!

Garnki i naczynia zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a dzięki emaliowaniu, zaliczane są do tych najzdrowszych w codziennym użyciu, gdyż podczas obróbki termicznej nie zachodzą żadne reakcje z przygotowywanym jedzeniem.

Co istotne, powłoka emaliowana jest również antyalergiczna i antybakteryjna, dlatego przygotowują i podając posiłki z wykorzystaniem kolekcji Florina by Emalia Pleszew, możesz mieć pewność, że gotujesz bezpiecznie i zdrowo.

Kolekcje Florina by Emalia Pleszew poleca Kasia Bujakiewicz!

Dla każdej pani domu istotny będzie z pewnością fakt, że powłoka emaliowana zdecydowanie zwiększa odporność naczyń i garnków na czynniki zewnętrzne czy silne detergenty. Dzięki temu pięknymi garnkami i naczyniami w nienagannym stanie można cieszyć się przez długi czas. Garnków Florina by Emalia Pleszew można używać na wszystkich typach kuchni, a także myć w zmywarce.

Funkcjonalność, jakość, dbałość o zdrowie i piękne wzornictwo kolekcji Florina by Emalia Pleszew inspirują Katarzynę Bujakiewicz, a teraz mogą być także piękną ozdobą kuchni w każdym domu. Kolekcje są już w sprzedaży w sklepach na terenie całego kraju, a niebawem na rynku zadebiutuje kolejna kolekcja Florina by Emalia Pleszew, polecana przez Kasię Bujakiewicz.

Więcej o kolekcji Florina by Emalia Pleszew znajdziecie na stronie www.zasmakujradosci.pl

Zobacz też koniecznie: Nie rezygnuj ze smaku. Smaż mądrze! Patelnia Oil Control.

Czytany: 89

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *