Sylwia
03.12.18

Niewielka łazienka może być wygodna i komfortowa – kolekcja brodzików Squaro Infinity Villeroy & Boch

Na małych przestrzeniach liczy się wykorzystany każdy centymetr. Jeśli nie dysponujemy metrażem salonu kąpielowego – warto zdecydować się na prysznic. Wybierz takie, które są zarówno funkcjonalne, ale również przyciągną oko nowoczesnym designem.

Świetnym rozwiązaniem są niskie brodziki, zintegrowane z podłoga. Nowa kolekcja Squaro Infinity marki Villeroy & Boch to blisko 50 różnych modeli, w najciekawszych kształtach, rozmiarach i kolorach. Możliwa jest również personalizacja rodzaju instalacji oraz docięcia modelu „na wymiar”. Wszystko to sprawia, że brodziki z Quarylu odnajdą się w każdej, nawet najmniejszej łazience. Pozornie niewidoczne, brodziki Squaro Infinity będą tajną bronią każdej łazienki. 

Najważniejszy  w projektowaniu niewielkich przestrzeni łazienkowych jest przemyślany układ funkcjonalny. Żadna, nawet najpiękniejsza aranżacja nie będzie błyszczeć, jeśli nie będzie poprawna ergonomicznie. Każdy z elementów wyposażenia powinien pasować rozmiarem do metrażu pomieszczenia. W małych łazienkach unikamy za dużych, przeskalowanych elementów. 

Na osi wejścia nie ustawiamy mebli, term czy grzejników. Warto optycznie powiększyć przestrzeń dużym lustrem. Aby łazienka była funkcjonalna, należy pamiętać o zostawieniu przestrzeni manewrowej przy

Sprzętach i armaturze. Taki plan nie musi oznaczać rezygnacji z designu na rzecz funkcjonalności. Dzięki brodzikom z Quarylu będziesz miał szeroki wybór i zapomnisz o ograniczeniach. Prysznice Sqyaro Infinity wpasują się nawet w najbardziej nietypową łazienką.

Squaro Infinity – deisgn bez barier

Najważniejszą zaletą brodzików marki Villeroy & Bosh jest fakt, że mają wiele możliwości instalacji. Warto zwrócić uwagę na możliwość ich montażu na równi z posadzką. Dzięki temu zyskujemy płynne przejście ze strefy suchej do części prysznicowej. Takie rozwiązanie nie przytłacza łazienki i dodaje lekkości całemu pomieszczeniu.

To bardzo ważny element we wnętrzach dla osób starszych i niepełnosprawnych. Bezpieczeństwo i wygoda użytkowania brodzika w takich łazienkach nie mogą iść na kompromis. Ultrapłaska konstrukcja brodzika gwarantuje swobodę ruchów nawet osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich.  Powierzchnia brodzika wykonana jest w najwyższej klasie antypoślizgowej C.

To gwarantuje bezpieczeństwo i stabilność podczas kąpieli. Wszystko to i wiele więcej gwarantuje designerska, wysublimowana forma brodzika. Inne możliwości montażu są na cokole lub bezpośrednio na płytkach.

Opcja umieszczenia brodzika na cokole sprawdzi się na cienkich posadzkach. Podwyższenie możemy dopasować do indywidualnych potrzeb. Squaro Infinity Villeroy & Boch możemy montować zarówno w narożniku pomieszczenia jak i przy ścianie.

Quaryl –  silny i delikatny

 Materiał, z którego wykonano kolekcję Squaro Infinity, jest tworzywem opatentowanym przez Villeroy & Boch. To innowacyjne tworzywo, połączenie kwarcu i żywicy akrylowej. Powierzchnia brodzików wykonanych z Quarylu jest idealnie gładka, jednocześnie zapewnia łatwą pielęgnację powierzchni. Jest to również materiał bardzo odporny na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne. 

Quaryl jest odlewany w specjalnych formach, dzięki czemu ma idealnie gładkie krawędzie. Termoizolacyjne właściwości zapewniają przyjemny komfort stopom podczas użytkowania.  

Brodzik szyty na miarę

„Funkcjonalność przede wszystkim”  ta maksyma w pełni oddaje charakter kolekcji Squaro Infinity Villeroy & Boch. W tej ofercie znajdziecie aż 49 brodzików w różnych rozmiarach (od 80 x 70 cm do 180 x 100 cm. Każdy z modeli można dopasować do indywidualnej wielkości. Taką opcję możemy wybrać zarówno podczas produkcji w fabryce jak i podczas montażu.

Squaro Infinity

Dzięki temu idealnie dopasujemy kabiny łazienkowej Wnęki i załamania w nieustawnych łazienkach zostaną w pełni wykorzystane!

Co jeszcze wyróżnia kolekcję Squaro Infinity?

Niezwykła elegancja w połączeniu z nowoczesną, bezrantową formą to definicja dobrego wzornictwa. Brodziki są dostępne w stonowanej, neutralnej palecie kolorystycznej. Do wyboru mamy odcienie: Anthracite, Crème, Grey, Brown i Edelweiss. Dzięki temu doskonale wkomponują się w wystrój każdego nowoczesnego domu, wnosząc szyk i klasę do każdej łazienki. Dodatkowo Villeroy & Boch oferuje wykonanie każdego z wybranych modeli w wersji matowej i błyszczącej.

Squaro Infinity łączą wiele elementów definiujących dobre wzornictwo: funkcjonalność, personalizację i niespotykaną w armaturze łazienkowej elegancję. Villeroy & Boch redefiniują geometrię na nowo. Prostokątne brodziki wpiszą się w przestrzeń zarówno małych jak i większych łazienek lepiej niż ich kwadratowe odpowiedniki. Dzięki swojej uniwersalności, nie wykluczają z odbioru użytkowników niepełnosprawnych i wyznaczają nowy standard we wzornictwie łazienkowym.

Zobacz również

Wyraź swój styl – brodziki ViPrint Villeroy & Boch

Czytany: 71

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *