Redakcja Hmag
23.05.18

Fototapety winylowe. Jak w prosty sposób odmienić wnętrze za niewielkie pieniądze.

Pamiętacie czasy PRL kiedy poza wszechobecną boazerią pojawiały się fototapety, najczęściej z palmami i rajskimi plażami? Jak to bywa moda na nie przeminęła na kilkanaście dobrych lat, ale teraz powracają w wielkim stylu.

Sukces fototapet

Tapety winylowe

Tak naprawdę w dobie cyfrowej rewolucji powrót na salony fototapet był tylko kwestią czasu. Dekoratorzy wnętrz dostrzegli w nich niezwykły potencjał, za sprawą nieograniczonych możliwość nadruku. Fototapety winylowe dostępne są tak naprawdę w nieskończonej gamie kolorów i wzorów, co więcej możemy sami zaprojektować swój motyw i zlecić jego wydruk w dowolnym formacie.

Praktycznie najlepsze rozwiązanie.

Tapety winylowe

Fototapety są idealnym rozwiązaniem nie tylko w nowo projektowanych wnętrzach ale również mogą być zastosowane przy drobnym remoncie w istniejącej już aranżacji. Często mieszkając przez kilka lat w wręcz sterylnym wnętrzu potrzebujemy wnieść nieco koloru i życia i to właśnie przychodzą nam z pomocą fototapety winylowe. Ich największa zaleta? Z całą pewnością cena i czas w jakim możemy odmienić nasz salon czy sypialnię.

Czy potrzebuję specjalisty aby nakleić fototapetę?

Tapety winylowe

Absolutnie nie potrzebujesz wsparcia specjalistów, ponieważ fototapety są proste w montażu. Na rynku dostępnych jest kilka wersji w tym również fototapety samoprzylepne, co więcej istnieją rozwiązania, dzięki którym możemy fototapetę nakleić, a potem odkleić i ponownie nakleić w innym miejscu!

Gdzie można kupić dobre fototapety?

W internecie jest wiele miejsc gdzie zamówimy fototapetę winylową z dowolnym nadrukiem, warto jednak podejmując decyzję o zakupie sprawdzić ich jakość, a nie sugerować się wyłącznie ceną.

Z naszego doświadczenia wiemy ( i tą wiedzą się dzielimy ), że nie zawsze cena idzie w parze z jakością. Dlatego należy wybierać sprawdzone firmy, oferujące fototapety wykonane z najlepszej jakości materiałach i przy użyciu najnowszych technologii.

Osobiście polecamy sklep Decor Mint oferujący bardzo bogatą kolekcję własną. Sklep oferuje nie tylko fototapety winylowe ale plakaty czy obrazy na płótnie.

Zobacz też: Shutters – czyli okiennice wewnętrzne

Czytany: 67

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *