Sylwia
18.11.23

Wopilo: rewolucyjna poduszka

Wopilo jest nie tylko wygodna, ergonomiczna, ale również pozwala na komfort idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

©WOPILO

 

 

Klasyczne poduszki bywają różne, czasem wygodne, czasem nie. Z czasem stają się twardsze i bardziej zbite i nie zapewniają odpowiedniego podparcia szyi i kręgosłupa. Z kolei poduszki typu „memory foam”, nie są wygodne i nieznośnie utrzymują ciepło, powodując niekomfortowe warunki spania. Wopilo zrewolucjonizuje Twoje noce, oferując komfort tradycyjnej poduszki i ergonomiczne podparcie karku, pozwalając jednocześnie wybrać pożądany poziom wygody, taki jak lubisz. W zależności od upodobań ułóż poduszkę stroną twardą lub bardziej puszystą!

©WOPILO


PROSTY POMYSŁ

Ten niezwykły wynalazek zapewni połączenie wygody twojej ulubionej poduszki z pianką typu memory foam. Wopilo powstało przy nieocenionej pomocy lekarzy ortopedów i neurologów, specjalizujących się w bólach kręgosłupa.

WŁÓKNA NAJNOWSZEJ GENERACJI

 

Najcieńsze włókno dostępne na rynku zapewni ten sam poziom komfortu, jaki daje pierze, bez ubocznych efektów alergicznych. Jest to również produkt całkowicie wegański. Ten miękki materiał to najwyższej jakości włókno na rynku. Jest również wytrzymałe i łatwe w konserwacji.

MEMORY FOAM, CZYLI PIANKA Z PAMIĘCIĄ KSZTAŁTU

Wnętrze Wopilo jest wykonane z najlepszej pianki z pamięcią dostępnej na rynku. Certyfikowane włókno Oekotex ma gęstość 40 km na metr sześcienny i jędrność 2.0 Pa/ kg. Rozluźnia spięte mięśnie i zapewnia idealne podparcie karku. Oekotex nie jest termowrażliwy i w przeciwieństwie do tradycyjnej pianki poliuretanowej, nie zmienia swoich właściwości zależnie od temperatury pomieszczenia.

WYBIERZ SWOJĄ STRONĘ

©WOPILO

 

Poduszka posiada 2 rodzaje twardości. W zależności od Twoich upodobań ułóż poduszkę na stronie twardej lub miękkiej. Twarda posiada kieszeń wypełnioną 200 gramami włókien, natomiast miękka posiada ich 450 gram.


ZDROWIE PRZEDE WSZYSTKIM

Wopilo świetnie sprawi się przy wspomaganiu i leczeniu chorób układu szkieletowego, takich jak zapalenie kręgosłupa, lordoza szyjna, a nawet skolioza. Dzięki unikalnemu kształtowi zapewnia prawidłowe ułożenie kręgów i zmniejsza związane z nimi dolegliwości bólowe, zapewniając ulgę i spokojny sen. Zrelaksowana pozycja śpiącego poprawia wydzielanie serotoniny i melatoniny, czyli hormonów szczęścia i dobrego snu.

Obecnie coraz więcej producentów kołder i poduszek zwraca uwagę na prozdrowotne właściwości swoich wyrobów.  Ma być nie tylko wygodnie, ale też z korzyścią dla kręgosłupa. Możemy wybierać z coraz większej ilości poduszek dostępnych na rynku, a wybierając nową warto zwrócić uwagę na Wopilo. Więcej informacji o niej znajdziecie na tej stronie.

Co sądzicie o tej poduszce? Używacie produktów tego typu w swoich domach? Dajcie nam znać, jakie rodzaje poduszek są równie warte uwagi.

Czytany: 364

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *