Redakcja Hmag
12.10.17

Kolekcja Mak Line zachwyca formą i funkcjonalnością.

Kolekcja Mak Line jest odważna i nieszablonowa, śmiało można powiedzieć, że wyprzedza trendy. Marka MAK Studio to nie tylko pracownia meblarska ale również biuro projektowe, które codziennie uruchamia wyobraźnię aby połączyć komfort, funkcjonalność i nietuzinkowy design.

Kolekcja Mak Line

W kolekcji znajdziemy duży wybór foteli w bardzo odważnych kształtach, wykonanych z dbałością o każdy najdrobniejszy szczegół.

 

Jak mawiają projektanci z Mak Studio przeciętność ich nie interesuje i trzeba przyznać że wychodzące z pod ich ręki meble są na prawdę wyjątkowe.

Kolekcja Mak Line

Do produkcji tej unikatowej kolekcji wykorzystują materiały najwyższej jakości począwszy od drewna, aż do tkanin, które pochodzą z całego świata.

Kolekcja Mak Line

Patrząc na ich meble można śmiało powiedzieć, że wystarczy jeden produkt aby zapoczątkować całkowitą metamorfozę wnętrza, ale to właśnie od małych rzeczy zaczynają się wielkie zmiany.

Meble z fabryki marzeń

 

W kolekcji znajdziemy bogaty wybór foteli zarówno do mieszkań jak i obiektów komercyjnych. Nie zabrakło również sof dostępnych w wielu wersjach, również z możliwością spania.

Nam cała kolekcja bardzo przypadła do gustu, a dodatkowo zachwyciła nas pasja ludzi ją tworzących oraz ciągła chęć rozwoju i podążania za najnowszymi trendami, a czasem nawet ich kreowania.

Pełną gamę dostępnych produktów znajdziecie w sklepie internetowym MAK Line

Czytany: 108

2 odpowiedzi na “Kolekcja Mak Line zachwyca formą i funkcjonalnością.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *