Redakcja Hmag
08.02.19

Kolekcja, że ACH!

Projekt ACH jak zwykle pozytywnie zaskakuje. Po kolekcji mebelków dla dzieci ACH, o której niedawno pisaliśmy, tym razem prezentujemy Wam stoliki, fotele i kwietniki.

Stołki i stoliki że ACH!

Józio jest nieśmiały, potrafi wszędzie się schować, ale gdy trzeba pierwszy służy pomocą. Witek sprosta każdemu wyzwaniu. Filip jest wysoki, lubi kawę, ale chętnie potowarzyszy również przy wspólnym obiedzie. Pomieszkują razem lub też każdy z osobna.

Wyróżniają się lekkimi ukośnymi nóżkami w stylu vintage i pięknymi wzorami na blatach.

Józio to najmniejszy z naszych stołków. U nas na Śląsku taki mały stołek- ryczka- znajduje się chyba w każdym domu. Może posłużyć jako niski taboret do siedzenia, stojak na kwiaty, podnóżek.

Jest to malutki wielofunkcyjny mebel. Idealnie komponuje się w towarzystwie stolika Witka i stołu Filipa a także naszych foteli w mieszkaniach urządzonych w stylu retro/vintage, wnętrzach skandynawskich lub ociepli klimat minimalistycznych przestrzeni.

ACH!

Witek to stołek/ taboret /stolik kawowy/ stojak na kwiaty o wysokości 45cm, i średnicy 40cm Może posłużyć jako stołek/ taboret do siedzenia, stojak na kwiaty, stolik kawowy lub niewielki stolik do pracy.

Filip jest typowym stołem o wysokości blatu na poziomie 65cm i średnicy 55 cm. Pod blatem znajduje się mała wzorzysta półeczka, dodająca stołowi lekkości i charakteru.

Miętus i Lila że ACH

Niewielki, bardzo wygodny fotel nawiązujący swoimi kształtami do stylu vintage. Lekki w formie, na ukośnych nóżkach z pełnym tyłem. Doskonale sprawdzi się zarówno w przestrzeniach w stylu skandynawskim, retro , ociepli mieszkanie w klimacie minimalistycznym , a także zaprzyjaźni się ze wszystkimi domownikami w mieszkaniach urban jungle.

W ofercie dostępny w kolorystyce mięta/miętowa pepitka oraz lila/lila kratka, jednak dysponujemy obszernymi wzornikami tkanin, które możemy dopasować do państwa gustu.

Kwietniki że ACH

Dopełniające serię foteli, stołków i stolików stojaki na doniczkę z ukośnymi nóżkami, występujące w 3 rozmiarach.

Projekt ACH jak zwykle łączy naturalne materiały z funkcjonalnością i pięknym designem. Po więcej informacji i inspiracji zapraszamy na stronę Projekt ACH.

Zobacz również

 

Zgódka niezgódka, krokodyle i króliki. Projekt ACH

 

Czytany: 188

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *