Halloween w stylu glamour
HalloweenSpecjalne okazje

Halloween w stylu glamour

257czytany

Czy Halloween może być nie tylko straszne, ale też piękne? Jak najbardziej tak! Firma Fyrklövern przygotowała niezwykłą aranżację stołu na luksusowe przyjęcie w stylu glamour.

Halloween w stylu glamour

Spójrzcie, jak stworzyć niezwykle zaskakującą, ale jednocześnie olśniewającą elegancją aranżację w stylu glamour. 

Dynia jest niekwestionowanym symbolem Halloween. Wcale nie oznacza to jednak, że nasze stołowe dekoracje musimy utrzymać w pomarańczowych odcieniach.Halloween w stylu glamourPodstawą aranżacji jest piękna, porcelanowa zastawa. Doskonale sprawdzi się tu ręcznie zdobiony serwis Victoria Fyrklövern. Biel porcelany ozdobioną subtelnym, wijącym się niczym wstęga dekorem, warto skontrastować z ciemnym i ciężkim obrusem. To klasyczny przepis na eleganckie przyjęcie.

Halloween w stylu glamourPodczas halloweenowej nocy, dominującym elementem na stole powinny być właśnie dynie. Najlepiej w różnych kształtach i rozmiarach.

Halloween w stylu glamourAby pasowały do wytwornej aranżacji, pomalujmy je na eleganckie kolory. Złoto, srebro, czerń i perłowy róż będą idealnie współgrać z delikatną bielą serwisu Victoria. Ten zestaw jest zdobiony 18-karatowym złotem!

Halloween w stylu glamourPołóżmy dynie bezpośrednio na stole, głębokich talerzach, a nawet w pucharkach. Duże dynie możemy również wydrążyć i użyć zamiast wazonu.

Halloween w stylu glamourOprócz pięknej aranżacji, pamiętajmy również o nieodłącznych dla Halloween strasznych motywach. Sztuczne pająki i pajęczyna dodadzą całości charakteru i sprawią, że tegoroczne Halloween będzie na ustach Waszych gości jeszcze przez długi czas.

Halloween w stylu glamourUwielbiamy taki styl, a w tym specjalnym wydaniu jeszcze bardziej przypada nam do gustu.  

Więcej na temat najnowszych kolekcji firmy Fyrklövern oraz informacje dotyczące zamówienia na stronie www.fyrklovern.pl oraz www.pieknyserwis.pl  

Koniecznie zobacz też: Halloweenowe przydasie