Sylwia
09.10.17

Smartduvet Breeze, innowacja w Waszej sypialni

Smartduvet Breeze to pierwsza na świecie kołdra z podwójną strefą komfortu. Breeze nie zastąpi istniejącego łóżka czy pościeli, po prostu uczyni je lepszymi. Oprócz tego, że pościeli za Ciebie łóżko, umożliwia również ustawienie indywidualnej temperatury dla każdej strony łóżka.

Smartduvet Breeze

Smartduvet Breeze nowa jakość komfortu

Ogrzewanie:

Aby uzyskać w kołdrze tryb ogrzewania, Breeze używa ciepłego powietrza z modułu sterowania. Rozprowadza je równomiernie po wybranej stronie łóżka.

Smartduvet Breeze

Otwory w warstwach Smartduvet zapobiegają powstawaniu wilgoci wewnątrz kołdry i utrzymują właściwą cyrkulację powietrza dla optymalnego komfortu snu przez całą noc.

Smartduvet Breeze

Chłodzenie:

Smartduvet używa efektu chłodzenia poprzez odparowanie pary wodnej, używając do tego celu powietrza w temperaturze pokojowej. Tego fenomenalnego zjawiska używa od wieków ludzkie ciało do regulacji temperatury.

Woda, uciekając wraz z potem przez pory ciała, ochładza nasz organizm.  Poprzez zwiększoną cyrkulację powietrza pod kołdrą, Smartduvet wspomaga naturalne procesy chłodzące zachodzące w ciele. To wszystko znajdziesz w przyjaznym dla środowiska, cichym urządzeniu.

Smartduvet Breeze

Korzyści wynikające z nasycenia tlenem.

Kołdra Smartduvet Breeze nie tylko wspaniale odprowadza wilgotność, ale również zapobiega rozwojowi pasożytów, roztoczy i pluskiew, oraz zmniejsza potliwość.

Smartduvet Breeze

Badania naukowe dowodzą, że ludzkie ciało potrafi wydalić z potem ok. 1 litra wody podczas jednej nocy.
Taka wilgotność stwarza idealne środowisko do rozwoju bakterii i pasożytów. Smartduvet stabilizuje wilgotność powietrza i zapewnia komfortowy sen każdej nocy.

Sen w wersji smart

Smartduvet Breeze

  •  Smartduvet używa technologii WiFi i może być sterowana aplikacją zainstalowaną na urządzeniu mobilnym.
  • Zewnętrzne, elastyczne zasilanie pozwala na podłączenie i korzystanie z kołdry w dowolnym miejscu na świecie.
  • Kołdrę można dowolnie ustawić i zaprogramować, aby włączyła się w wybranym trybie o określonym czasie.
  • Funkcja automatycznego ścielenia dodatkowo zapewni bezproblemowe poranki.

Smartduvet to coś więcej niż kołdra.

Smartduvet Breeze

To rewolucja, która zakończy sypialniane sprzeczki i odwieczną walkę o odpowiednią temperaturę snu dla par. Każda ze stron łóżka będzie teraz idealnie dopasowana do potrzeb jej użytkownika.

Gdzie można poznać i zakupić ten niesamowity gadżet do swojej sypialni? Wszystko, co powinniście o niej wiedzieć, znajdziecie na stronie internetowej producenta link

Dajcie znać, co sądzicie o tej magicznej kołdrze i koniecznie pokażcie ten wynalazek drugiej połówce!

Czytany: 164

6 odpowiedzi na “Smartduvet Breeze, innowacja w Waszej sypialni”

Bardzo ciekawa propozycja. Obecnie świat technologii zachwyca mnie pod wieloma względami… Ciekawe, czy taka pościel by zdała u mnie egzamin, hmmm

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *